Click to order
ПАСТА FUNPILATION VELVET №3
М'яка, пластична паста. Підходить для роботи на різних зонах (руки, ноги, мишки, бікіні). У роботі досвідчених майстрів - можливий варіант підігріву пасти до температури тіла.
476
грн
Фасування:
800 гр
ПАСТА ДЛЯ ШУГАРИНГУ FUNPILATION 3
За своєю текстурою середньої щільності. Відмінно підійде для майстрів-початківців або для майстрів з "теплою тенденцією" рук. Ідеально підходить для грубого, жорсткого і густого волосся.

Інноваційна цукрова паста з пробіотиком Bacillus ferment для видалення волосся, яка не тільки бореться з небажаним волоссям, а й доглядає за шкірою. Унікальна розробка канадських технологів. Пластична, цукрова паста, до складу якої входять тільки натуральні компоненти. Не містить штучних барвників, ароматизаторів, загусників. Не містить лимонну кислоту і лимонний сік! Не подразнює чутливу шкіру. Паста Funpilation Velvet приємно і легко наноситься, не тягне волосся клієнту і не навантажує руку майстра. Застосовується за високої вологості повітря. НЕ забивається, і довгий час залишається пластичною, оскільки у своєму складі містить глюкозно-фруктозний сироп вищої якості та гуміарабік.

Гуміарабік - тверда прозора маса, що виділяється різними видами акацій, надає пасті чудової пластичності, не дає їй "розтікатися" та "цукруватися", покращує в'язкість цукрової пасти. Має здатність заспокоювати шкіру й утримувати в ній вологу. Сприяє загоєнню ушкоджень на шкірі, має протизапальну дію. Паста збагачена пробіотиками Bacillus ferment, що насичують шкіру вітамінами, вуглеводами, білками і корисними елементами. Здатні за короткий проміжок часу прибрати зморшки (ліфтинг-ефект) і вивести токсини. Цей компонент має протизапальну дію, загоює рубці за дерматологічних захворювань (акне), зменшує почервоніння, відновлює і підвищує захисні механізми в шкірі. Пробіотики покращують проникнення екстрактів і цілющих компонентів у шкіру та збільшують їхню ефективність удвічі.

Під час виробництва не використовувалася генетично модифікована сировина, а отриманий сироп має незмінно гарантовану якість. Цукрова паста Funpilation Velvet - гіпоалергенна, клінічно досліджена і пройшла дерматологічний контроль. Примітка: не потребує розігріву.
ОПИС
fructose, glucosum, aqua, gumіarabіk, lemon juice
СКЛАД
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
На підготовлений шкірний покрив наносити цукрову пасту проти росту волосся, різким ритмічним рухом видалити пасту з тіла за ростом волосся.