Click to order
Шугаринг пройде якісно і швидко, якщо використовувати професійні засоби для депіляції. Без правильної підготовки шкіри до епіляції не буде зчеплення пасти з волоссям, це дасть ризик обламування волосся, що призведе до його вростання, а також якщо не очистити шкіру перед цукровою депіляцією, можна занести інфекцію. Якщо шкіру не заспокоїти після процедури і не закрити пори, є ризик запалення епідермісу, свербіння, лущення. Тому потрібно використовувати тільки професійні засоби до і після епіляції, щоб отримати хороший результат.

Засоби до і після депіляції

У нашому інтернет-магазині ви можете купити онлайн засоби Velvet для шугарингу, а саме:
 • Косметику для депіляції: гелі, тоніки, кріо-молочко до епіляції. Їхнє основне завдання підготувати шкіру до процедури шугарингу, очищати від пилу, жиру, бактерій.
 • Відновлювальну та регенерувальну косметику. Найкращими засобами, що заспокоюють шкіру після цукрової депіляції, є: гелі, лосьйони та молочко після епіляції. Вони мають легку формулу, не жирнять шкіру, глибоко зволожують і заспокоюють шкірний покрив після депіляції.
 • Міцелярна вода - універсальний засіб, щоб прибрати липкість після шугарингу, повністю прибирає залишки цукрової пасти і липкий шар зі шкіри, сприяє глибокому очищенню.
 • Пудри для шугарингу. Видаляє зайву вологу, сприяє захисту шкіри від травматизації в процесі епіляції, а також покращує зчеплення пасти з волоском.
 • Модифікатор цукрової пасти. Сприяє розм'якшенню і "пожвавленню" "забитого" шматочка цукрової пасти в процесі шугарингу, економить витрату пасти вдвічі.

Види засобів


 • Економія. Постійні знижки на продукцію Velvet до -35%!
 • Консультація фахівця. Ми допоможемо вам підібрати відповідний засіб, враховуючи ваші бажання та індивідуальні особливості.
 • Висока якість товарів. Ми продаємо тільки професійну косметику Канадського виробництва.
 • Швидка доставка по Україні. Відправляємо товар у день замовлення, кілька способів доставки на вибір.
  Вище вказана лише частина переваг, чому варто замовити косметику саме у нас. Спробуйте, і переконайтеся самі!
Щоб купити засоби Velvet необхідно залишити онлайн-заявку або зв'язатися з нами за номером телефону +380665271888.

Чому вигідно замовляти онлайн і купувати у нас в інтернет магазині Вельвет?