Click to order

МІЦЕЛЯРНА ВОДА

  • Ніжне очищення шкіри обличчя і тіла
  • Ідеально видаляє липкість і залишки пасти
  • Нормалізує рівень чутливості шкіри
  • Посилює захисні функції шкіри
258
грн
Фасування:
500 мл
-50%
224
грн
-30%
224
грн
МІЦЕЛЯРНА ВОДА
Міцелярна вода призначена для ніжного очищення шкіри обличчя і тіла після проведення процедури шугаринга. Застосовується на передостанньому етапі процедури депіляції для очищення шкіри після шугаринга, ідеально видаляє липкість і залишки цукрової пасти, а також заспокоює шкіру.

Містить протеїни шовку і вітаміни А, Е завдяки чому, ефективно зволожує, живить і заспокоює шкіру, знімає подразнення. До складу входять іони золота, які виступають провідниками лікувальних компонентів: вітамінів, рослинних екстрактів. У результаті, компоненти глибоко проникають у клітини шкіри, надаючи свою лікувальну дію.

Під дією іонів золота посилюється регенерація клітин, відбувається омолодження шкірних покривів. Тому косметичні засоби із вмістом золота такі необхідні для зрілої шкіри, яка потребує особливого догляду. Нормалізує рівень чутливості після депіляції, посилює захисні функції шкіри.

Косметика Goldy Velvet - гіпоалергенна, клінічно досліджена та пройшла дерматологічний контроль.

ОПИС

1.Вода очищена
2.Каприлік-каприка тригліцерид
3.Цетиол СС
4.Нанокластери золота
5.Вітаміни А, Е
6.Гідролізат протеїнів пшениці
7.Алантоїн
8.ПЕГ 40 гідрогенізована рицинова олія
9.Tinovis GTC
10.Ніпогард SCE
11.Запашні речовини

СКЛАД

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Після процедури нанести засіб на тіло, легкими рухами зняти залишки цукрової пасти, після чого нанести засіб для регенерації шкіри.