Click to order
Ми полегшуємо і робимо приємною роботу майстрів з шугарингу, надаючи цукрову пасту і супутні товари високої якості з професійними складами.
Косметика для шугарингу брендів Velvet - виготовлена тільки з високоякісної натуральної сировини.

НАШИ БРЕНДИ

Уся продукція виробляється на КАНАДСЬКОМУ ОБЛАДНАННЯ для шугарингу Velvet - до складу суміші для шугарингу входять тільки природні та натуральні компоненти. Сама паста не містить штучних ароматизаторів і барвників, силіконів, парабенів, ароматизаторів.
VELVET CLASSIC
Velvet
Літо триває! Компанія Velvet випустила нову колекцію з догляду за тілом з фантастично смачними ароматами, до якої входять креми для рук і ніг, лосьйон для тіла, гель для інтимної гігієни, скраби, тоніки до й після депіляції, пудра та цукрова паста для шугарингу.
"JUICY" VELVET
Juicy
Інноваційні розробки від Канадських технологів.
Уся продукція ТМ Goldy з додаванням нанокластерів та іонів золота для ідеального догляду за шкірою та кращої провідності лікувальних компонентів: вітамінів, рослинних екстрактів.
"GOLDY" VELVET
Velvet
Funpilation - це інноваційна продукція розроблена Канадськими технологами. До складу косметики входить пробіотик Bacillus ferment, завдяки йому шкіра насичується вітамінами, вуглеводами, білками і корисними елементами, а також має протизапальну дію...
"FUNPILATION" VELVET