Click to order

ЛОСЬЙОН ПІСЛЯ ДЕПІЛЯЦІЇ

Лосьйон призначений для використання після процедури епіляції на різних зонах, включно з делікатними ділянками (слизовою). Закриває пори після депіляції, заспокоює шкіру. Сприяє швидкій регенерації та відновленню шкіри.
170
грн
Фасування:
150 мл
-15%
148
грн

Лосьйон Juicy Velvet після депіляції

Крем збагачений олією кукурудзи, авокадо, обліпихи, завдяки цим компонентам відновлюються захисні функції шкіри. Олії сприяють прискоренню клітинного обміну, підвищують рівень зволоженості шкіри, активізують процеси синтезу колагену, а також відновлюють відчуття комфорту. Д-пантенол стимулює регенерацію шкіри та слизових оболонок, збільшує міцність колагенових волокон, чинить протизапальну дію та ефективно тонізує шкірний покрив.

Сік лісових ягід має корисні речовини - таніни і пектини, мінеральні солі та мікроелементи, завдяки чому шкіра набуває еластичності, здорового сяйва, злегка освітлюється і тонізується. AHA-кислоти, що входять до складу соку, відмінно очищають і стягують пори, регулюють роботу сальних і потових залоз, відлущують омертвілі клітини шкіри.
Екстракт магнолії, який входить до складу лосьйону, чудово захищає шкіру від негативного впливу ультрафіолетових променів, що важливо після процедури епіляції. Також екстракт магнолії уповільнює руйнування еластанових волокон, у такий спосіб перешкоджаючи передчасному старінню.

Косметика Juicy Velvet - гіпоалергенна, клінічно досліджена і пройшла дерматологічний контроль.

ОПИС
1.Олія кукурудзи, авакадо, обліпихи
2.Д-пантенол
3.Сік лісових ягід
4.АНА - кислоти (яблучна, лимонна, винна, щавлева)
5.Екстракт магнолії

СКЛАД