Click to order

Тонік до депіляції

Професійний засіб для підготовки шкіри до депіляції (може використовуватися в домашніх умовах). Тонік застосовується в шугарингу, восковій депіляції, електро- та лазерній епіляції волосся.
170
грн
Фасування:
150 мл
-15%
148
грн

Тонік Juicy Velvet до депіляції волосся

Призначено для очищення шкірного покриву різних зон, включно з делікатними ділянками (слизовою) перед депіляцією. Прибирає зі шкіри пил, бруд, шкірний жир, мікроби, залишки косметики, відкриває пори. Готує шкірний покрив до процедури депіляції волосся.

До складу тоніка входять соки лісових ягід, ці компоненти є антиоксидантами, уповільнюють процеси старіння шкіри, зміцнюють судини та капіляри. Мають тонізувальні та освіжальні властивості. Сік стимулює обмін речовин у шкірі, сприяє її зволоженню, живленню і злегка відбілюванню. Лісові ягоди багаті біологічно активними речовинами. Містять у собі вітаміни С, РР, В1, В2, каротин.
Дуже важливі компоненти в складі тоніка - це органічні AHA - кислоти (яблучна, лимонна, винна, щавлева), що створюють відлущувальний ефект - послаблюють зв'язок між лусочками рогового шару шкіри та прискорюють природний процес їх відокремлення. Мірамістин - ефективний препарат, що має виражену антимікробну дію на шкіру і підсилює процеси регенерації тканин. Хлоргексидин шкірний антисептик, що має функції дезінфекційного засобу.

Косметика Juicy Velvet - гіпоалергенна, клінічно досліджена і пройшла дерматологічний контроль.
ОПИС
1. Сік лісових ягід
2. Вітаміни С, РР, В1, В2.
3.Каротин
4.АНА - кислоти (яблучна, лимонна, винна, щавлева)
5.Мірамістин
6.Хлоргексидин

СКЛАД