Click to order
Антицелюлітні креми - це чудові помічники в боротьбі за пружне підтягнуте тіло. Саме тому косметичний бренд Velvet подбав про те, щоб у лінійці його продуктів були ефективні засоби, які заслуговують на вашу увагу. Поєднуючи їх з правильним харчуванням і фізичною активністю, ви зможете раз і назавжди покінчити з целюлітом, і отримати фігуру своєї мрії.

Антицелюлітний крем для тіла

Velvet - відомий канадський виробник товарів для шугарингу та догляду за тілом. Сьогодні асортимент бренду поповнився професійною продукцією для боротьби з целюлітом. Якщо ви бажаєте по-справжньому ефективний засіб, замовляйте антицелюлітний крем. На сьогодні вибирати можна з таких позицій:

  1. Hot Slim Body. Цей крем чинить потужну антицелюлітну дію завдяки своєму зігрівальному ефекту. Він має унікальну формулу, що містить високий відсоток кофеїну і морських водоростей. Завдяки багатому складу, антицелюлітний крем Hot Slim Body діє комплексно: активізує кровообіг, покращує відтік лімфи, стимулює жироспалювання. Як результат - об'єми тануть з кожним застосуванням.
  2. Cryo Slim Body. На відміну від Hot Slim Body, цей крем від целюліту чинить охолоджувальну дію. Крім кофеїну і витяжки з водоростей, тут також містяться екстракти цитрусів і різні вітаміни та мінерали. Засіб відмінно справляється не тільки з "апельсиновою кіркою", але також бореться з в'ялістю і зниженим тонусом шкіри. Крім того, він зміцнює судини і чинить потужну детоксикаційну дію.
  3. Super Body.Цей масажний крем-скульптор - чудова знахідка для тих, хто бажає поліпшити якість тіла і насолоджуватися підтягнутою фігурою. Крем допомагає в боротьбі проти целюліту і прискорює розщеплення жирових клітин у проблемних зонах тіла. У його складі кофеїн, апельсинова олія, екстракт алое та інші не менш корисні інгредієнти.

Асортимент кремів від целюліту Velvet


Крем з антицелюлітним ефектом дуже важливо правильно використовувати.
  • Найкраще застосовувати його одразу після гігієнічних процедури: ванни або душу. Наносити засіб потрібно на проблемні зони, де є так звана "апельсинова кірка".
  • Необхідно уникати слизових, а також ділянок із різного роду ушкодженнями шкірних покривів: ранами, подряпинами, висипом.
  • Під час нанесення засобу рекомендовано одночасно виконувати масаж тіла. Це значно прискорить проникнення активних речовин продукту глибоко в шкіру.
  • Після масажу ефективним кремом можна зробити обгортання, що також позитивно позначається на ефективності крему. Для цього шкіру загортають спочатку в плівку, а потім - у теплий одяг або рушник. У такому вигляді необхідно перебувати близько 30-40 хвилин.
Антицелюлітні засоби ТМ Velvet ідеально підходять як для професійного, так і для домашнього застосування. Головне - користуватися ними регулярно і на постійній основі. Для посилення ефекту рекомендовано застосовувати й інші продукти бренду, наприклад, антицелюлітний скраб.

Як правильно користуватися кремом з антицелюлітним ефектом?