Click to order
ПАСТА FUNPILATION VELVET №1
•Для видалення залипів у роботі "новачків";
•Для "гарячих" рук;
•Для спекотної літньої пори року;
•Для дуже жорсткого забритих волосся на гарячих ділянках тіла.
269
грн
Фасування:
400 гр
ПАСТА ДЛЯ ШУГАРИНГУ FUNPILATION №1
Найщільніша паста з усієї лінійки паст Funpilation Velvet. Потребує обов'язкового розігріву для отримання м'якої консистенції. Hard ідеально підходить для жорсткого, грубого і застриженого волосся. Хіт продажів у літню пору.
Інноваційна цукрова паста з пробіотиком Bacillus ferment для видалення волосся, яка не тільки бореться з небажаним волоссям, а й доглядає за шкірою. Унікальна розробка канадських технологів. Пластична, цукрова паста, до складу якої входять тільки натуральні компоненти. Не містить штучних барвників, ароматизаторів, загусників. Не містить лимонну кислоту і лимонний сік! Не подразнює чутливу шкіру. Паста Funpilation Velvet приємно і легко наноситься, не тягне волосся клієнту і не навантажує руку майстра. Застосовується за високої вологості повітря. НЕ забивається, і довгий час залишається пластичною, оскільки у своєму складі містить глюкозно-фруктозний сироп вищої якості та гуміарабік.

Гуміарабік - тверда прозора маса, що виділяється різними видами акацій, надає пасті чудової пластичності, не дає їй "розтікатися" та "цукруватися", покращує в'язкість цукрової пасти. Має здатність заспокоювати шкіру й утримувати в ній вологу. Сприяє загоєнню ушкоджень на шкірі, має протизапальну дію. Паста збагачена пробіотиками Bacillus ferment, що насичують шкіру вітамінами, вуглеводами, білками і корисними елементами. Здатні за короткий проміжок часу прибрати зморшки (ліфтинг-ефект) і вивести токсини. Цей компонент має протизапальну дію, загоює рубці за дерматологічних захворювань (акне), зменшує почервоніння, відновлює і підвищує захисні механізми в шкірі. Пробіотики покращують проникнення екстрактів і цілющих компонентів у шкіру та збільшують їхню ефективність удвічі.

Під час виробництва не використовувалася генетично модифікована сировина, а отриманий сироп має незмінно гарантовану якість. Цукрова паста Funpilation Velvet - гіпоалергенна, клінічно досліджена і пройшла дерматологічний контроль. Примітка: не потребує розігріву.
ОПИС
fructose, glucosum, aqua, gumіarabіk, lemon juice
СКЛАД
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
На підготовлений шкірний покрив наносити цукрову пасту проти росту волосся, різким ритмічним рухом видалити пасту з тіла за ростом волосся.