Click to order

ПІЛІНГ-СКАТКА З AHA-КИСЛОТАМИ ТА ПРОБІОТИКОМ

Пілінг-скатка видаляє ороговілий шар шкіри з його віковою гіперпігментацією, веснянками, рубцями після акне, нерівностями після демодекозу і гіперкератозу.
242
грн
Фасування:
200 мл
-25%
323
грн

ПІЛІНГ-СКАТКА ДЛЯ ОБЛИЧЧЯ З AHA-КИСЛОТАМИ ТА ПРОБІОТИКОМ

Що це таке? Пілінг-скатка - унікальний косметичний засіб, який може використовуватися в професійному і домашньому догляді за шкірою обличчя і тіла. Пілінг-скатка видаляє ороговілий шар шкіри з його віковою гіперпігментацією, веснянками, рубцями після акне, нерівностями після демодекозу та гіперкератозу. У результаті відкривається шар молодої сяючої шкіри, зменшуються пори, пом'якшуються шкірні покриви. Ексфоліація стимулює поділ клітин базального шару шкіри, завдяки чому покращується синтез колагенових волокон, загальний тонус шкіри, вона стає більш молодою, пружною, здоровою. Цей вид пілінгу можна використовувати як самостійну процедуру або як підготовку шкіри до шугарингу. Допомагає в боротьбі з плоским вростанням волосся.

Має у своєму складі пробіотик Bacillus ferment, який насичує шкіру вітамінами, вуглеводами, білками і корисними елементами.
Гліколева кислота, що входить до складу пілінгу, має найменшу молекулярну масу, тому легко проникає через епідермальний бар'єр. Має здатність зменшувати гіперпігментацію. Допомагає активізувати власні резерви шкіри, стимулює вироблення протеїнів, які допомагають поліпшити пружність і рівень зволоженості шкіри. Кислота нормалізує процес природного відновлення шкіри, призводить до уповільнення старіння.
Молочна кислота - має виражену зволожувальну і відлущувальну дію, а також покращує гідратацію шкіри. Має вологоутримувальні властивості. Покращує стан і товщину епідермісу. Регулює рівень рН шкіри.

Лимонна кислота в складі пілінгу має найвищу молекулярну масу з усіх перерахованих АНА кислот, тому надає шкірі відбілювального ефекту. Володіє антиоксидантними й антибактерицидними властивостями, покращує обмін речовин у клітинах і їхнє оновлення, стимулює вироблення колагену - речовини, що надає шкірі пружності та свіжого здорового вигляду.

Косметика Funpilation Velvet - гіпоалергенна, клінічно досліджена і пройшла дерматологічний контроль.
ОПИС
Aqua, glycolic acid, lactic acid, sodium magnesium silicate, citric acid, xanthan gum

СКЛАД

На очищену шкіру нанести невелику кількість пілінгу-скатки, витримати кілька хвилин і ритмічними рухами провести відлущування пілінгу зі шкіри.
Як використовувати?