Click to order
ПУДРА ДЛЯ ДЕПІЛЯЦІЇ ГІПОАЛЕРГЕННА
Застосовується в цукровій депіляції, восковій депіляції. Пудра призначена для використання під час процедури на різних типах шкіри, включно з делікатними ділянками (слизові оболонки).
225
грн
Фасування:
350 мл
Професійний засіб для проведення процедури депіляції (можливе використання в домашніх умовах). Застосовується в цукровій депіляції, восковій депіляції. Пудра призначена для використання під час процедури на різних типах шкіри, включно з делікатними ділянками (слизові оболонки).

Пудра збагачена пробіотиками Bacillus ferment, що насичують шкіру вітамінами, вуглеводами, білками та корисними елементами. Пробіотики покращують проникнення екстрактів і цілющих компонентів у шкіру та збільшують їхню ефективність удвічі.

До складу пудри входять корисні для шкіри мінерали: залізо, цинк, йод, хром, сірка, оксид титану. Завдяки мінеральному комплексу пудра не забиває пори на відміну від тальку. Цинк - один з найважливіших мінералів для шкіри, необхідний для нормального функціонування і регенерації клітин шкіри, має антибактеріальні властивості. Цинк - має протизапальний ефект, бореться з активним викидом шкірного сала, а оксид титану - природний УФ-фільтр.

Мінеральний комплекс має підсушувальну дію - що забезпечує комфорт у процедурі депіляції. Сірка має додаткові антибактеріальні властивості. Підходить для проблемної шкіри схильної до фолікулітів і запалень. Косметика Funpilation Velvet - гіпоалергенна, клінічно досліджена і пройшла дерматологічний контроль.
Спосіб застосування: пудру використовують у підготовці шкіри до депіляції, в процесі роботи (за необхідності) і в кінці процедури для заспокоєння шкірного покриву.
ОПИС
talc, minerali complex ,rice powder
СКЛАД
Пудру використовують у підготовці шкіри до депіляції, в процесі роботи (за необхідності) і в кінці процедури для заспокоєння шкірного покриву.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ