Click to order
СИРОВАТКА ВІД ВРОСТАННЯ, ЩО УПОВІЛЬНЮЄ РІСТ
Прибирає пігментацію, загоює рани, відновлює красу шкіри. Покращує зовнішній вигляд дерми. Використовується як у салонному, так і в домашньому догляді.
405
грн
Фасування:
100 мл

СИРОВАТКА ПРОТИ ВРОСТАННЯ УПОВІЛЬНЮЄ РІСТ ВОЛОССЯ

Сироватка - прекрасний засіб для боротьби з вростанням волосся. Прибирає пігментацію, загоює рани, відновлює красу шкіри. Покращує зовнішній вигляд дерми. Використовується як у салонному, так і в домашньому догляді.

Має у своєму складі пробіотик Bacillus ferment, який насичує шкіру вітамінами, вуглеводами, білками і корисними елементами. У складі сироватки є хлорофіліпт, який складається з суміші хлорофілів і листя евкаліпта, з їхньою допомогою відбувається знищення мікробів. Хлорофіл має властивість насичувати шкіру молекулами кисню і має сильний протизапальний ефект

. Цей компонент застосовується для ліфтингу. Хлорофіл використовують для охолодження запалень, зняття почервоніння і подразнень, підсушує гнійні висипання.

Екстракт листя Джімнема Сільвестра - активний комплекс рослинного походження, істотно інгібує (уповільнює) ріст волосся, що дає змогу збільшити інтервал між процедурами видалення волосся. Екстракт полину має органічні кислоти, вітаміни, макро- та мікроелементи, що мають заспокійливий, протизапальний та протираковий вплив на шкіру.

Косметика Funpilation Velvet - гіпоалергенна, клінічно досліджена і пройшла дерматологічний контроль.
ОПИС
Aqua, Sodium Polyacrylate, Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Chlorophyllipt solution in ethanol 1%, Pentylene Glycol,Gymnema Sylvestre Leaf Extract, Sorbitan Caprylate, 1.3-Propanediol, Benzoic Acid, Citrus Junos Fruit Extract, Artemisia Annua Extract,Parfum/Fragrance.
СКЛАД
На нероздратовану чисту шкіру нанести невелику кількість сироватки ватним спонжем, легкими рухами втерти до повного висихання. Використовувати 3-4 рази на тиждень.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ