Click to order

АМІНОКИСЛОТНИЙ СКРАБ

•Догляд за чутливою шкірою
•Делікатне відлущування
•Посилює синтез колагену
•Усуває проблему врослого волосся і пігментації
327
грн
Фасування:
200 мл
-30%
284
грн
АМІНОКИСЛОТНИЙ СКРАБ
Професійний скраб для догляду за чутливою шкірою, у боротьбі з вростанням волосся, подразненням шкіри і зневодненням (може використовуватися як у салонному догляді, так і для домашнього використання). Застосовується як додатковий засіб для підготовки шкіри до депіляції. Є обов'язковим засобом у домашньому догляді в боротьбі з вростанням волосся. Використовується як засіб для лікування шкіри ураженої врослим волоссям і пігментацією.

У своєму складі містить частинки, які не мають гострих країв і не травмують живі клітини шкіри в процесі скрабування. Містить лізин, аргінін і орнітин амінокислоти, які посилюють синтез колагену і перешкоджають його деградації, пов'язаної з віком, регулюють зволоженість шкіри, сприяють відновленню тканин, 100% виводять пігментацію.

Запобігає вростанню волосся. Скраб збагачений іонами золота, які виступають провідниками лікувальних компонентів: вітамінів, рослинних екстрактів. У результаті, компоненти скрабу глибоко проникають у клітини шкіри, надаючи свою лікувальну дію. Під дією іонів золота посилюється регенерація клітин, відбувається омолодження шкірних покривів. Тому косметичні засоби із вмістом золота такі необхідні для чутливої подразненої шкіри, що потребує особливого догляду. Має загоювальні та антибактеріальні властивості. Шкіра після впливу скрабу стає підтягнутою, еластичною. Гіпоалергенний склад.

Косметика Goldy Velvet - гіпоалергенна, клінічно досліджена і пройшла дерматологічний контроль.
ОПИС
1. Вода очищена
2. Tinovis GTC
3. Нанокластери золота
4. Скрабувальні частинки
5. Гідролізований протеїн молока
6. Лізин
7. Орнітин
8. Сечовина
9. Аргінін
10. Вітамін А, Е
11. Ніпогард SCE
12. Запашні речовини.
СКЛАД