Click to order
Паста для шугарингу GOLDY Kiss ②
Пластична цукрова паста, до складу якої входять тільки натуральні компоненти. Не містить штучних барвників, ароматизаторів, загусників. Не містить лимонну кислоту і лимонний сік! Не подразнює чутливу шкіру.
342
грн
Фасування:
400 гр
-50%
342
грн
НЕМАЄ НА СКЛАДІ
GOLDY KISS ②:
Інноваційна цукрова паста з нанокластерами золота для видалення волосся, яка не тільки бореться з небажаним волоссям, а й доглядає за шкірою. Унікальна розробка канадських технологів.
Паста Goldy Velvet приємно і легко наноситься, не тягне волосся клієнту і не навантажує руку майстра. НЕ забивається, і довгий час залишається пластичною, оскільки у своєму складі містить глюкозно-фруктозний сироп найвищої якості та бурштинову кислоту (яка синтезується в людському організмі та бере участь у процесах клітинного дихання).
ОПИС
1. Фруктоза
2. Глюкоза
3. Мальтоза
4. Нанокластери золота
5. Мальтотріоза
6. Гуарова камедь (або гуарова смола)
7. Бурштинова кислота
8. Таурин
СКЛАД
Під час виробництва не використовувалася генетично модифікована сировина, а отриманий сироп має незмінно гарантовану якість. Бурштинову кислоту застосовують у косметології як пілінг (покращує колір шкіри та бореться з причинами і наслідками вростання волосся). Цукрова паста Goldy Velvet - гіпоалергенна, клінічно досліджена і пройшла дерматологічний контроль. Примітка: не потребує розігріву.
ПРО ПАСТУ GOLDY
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
На підготовлений шкірний покрив наносити цукрову пасту проти росту волосся, різким ритмічним рухом видалити пасту з тіла за ростом волосся.