Click to order
ПУДРА ДЛЯ ДЕПІЛЯЦІЇ
ГІПОАЛЕРГЕННА
•Підготовляє шкіру до процедури
•Має підсушувальну дію
•Володіє антибактеріальною дією
•Підходить для проблемної шкіри схильної
до фолікулів і запалень
227
грн
Фасування:
350 г
-50%
227
грн
НЕМАЄ НА СКЛАДІ
ПУДРА ДЛЯ ДЕПІЛЯЦІЇ ГІПОАЛЕРГЕННА
Професійний засіб для проведення процедури депіляції (можливе використання в домашніх умовах). Застосовується в цукровій депіляції, восковій депіляції. Пудра призначена для використання під час процедури на різних типах шкіри, включно з делікатними ділянками (слизовою).

Пудра збагачена іонами золота, які виступають провідниками лікувальних компонентів: вітамінів, рослинних екстрактів. У результаті, компоненти пудри глибоко проникають у клітини шкіри, надаючи свою лікувальну дію. Під дією іонів золота посилюється регенерація клітин, відбувається омолодження шкірних покривів. Тому косметичні засоби з вмістом золота такі необхідні для чутливої подразненої шкіри, що потребує особливого догляду.

До складу пудри входять корисні для шкіри мінерали: залізо, цинк, йод, хром, сірка, оксид титану. Завдяки мінеральному комплексу пудра не забиває пори на відміну від тальку. Цинк - один з найважливіших мінералів для шкіри, необхідний для нормального функціонування і регенерації клітин шкіри, має антибактеріальні властивості. Цинк - має протизапальний ефект, бореться з активним викидом шкірного жиру, а оксид титану - природний УФ-фільтр. Мінеральний комплекс має підсушувальну дію - що забезпечує комфорт у процедурі депіляції. Сірка має додаткові антибактеріальні властивості. Підходить для проблемної шкіри схильної до фолікулів і запалень.

Косметика Goldy Velvet - гіпоалергенна, клінічно досліджена і прой
шла дерматологічний контроль.
ОПИС
1.Тальк мікродисперсний косметологічний (очищений)
2. Нанокластери золота
3. мінеральний комплекс:
- залізо
- цинк
- йод
- хром
- сірка
- оксид титану
4. Рисова пудра
5. Крохмаль
СКЛАД
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Пудру використовують у підготовці шкіри до депіляції, в процесі роботи (за необхідності) і наприкінці процедури для зняття подразнення шкірного покриву.