Click to order

СКРАБ ДЛЯ ТІЛА ПРОТИ ВРОСТАННЯ 2 в 1

Професійний засіб у боротьбі з вростанням волосся (може використовуватися як у салонному догляді, так і для домашнього використання). Застосовується як додатковий засіб для підготовки шкіри до депіляції.
192
грн
Фасування:
100 мл
-15%
167
грн

СКРАБ ДЛЯ ТІЛА ПРОТИ ВРОСТАННЯ 2 в 1
Оксамитова шкіра та уповільнення росту волосся

Є обов'язковим засобом у домашньому догляді в боротьбі та запобіганні вростання волосся. Використовується як засіб для уповільнення росту волосся.
У своєму складі містить штучні скрабувальні частинки, які не мають гострих країв і не травмують живі клітини в процесі скрабування. Скраб легкий, приємний, має гелеву структуру. У своєму складі містить папаїн - рослинний фермент, який призводить до стоншування стрижня волосини та запобігає вростанню відрослого волосся, так само папаїн помітно уповільнює ріст волосся після депіляції.

Д-пантенол стимулює регенерацію шкіри і слизових оболонок, збільшує міцність колагенових волокон, чинить регенерувальну і протизапальну дію та ефективно тонізує шкірний покрив.

Сік лісових ягід містить у своєму складі органічні AHA - кислоти (яблучну, лимонну, винну, щавлеву), завдяки чому досягається відлущувальний ефект - послаблюється зв'язок між лусочками рогового шару шкіри та прискорюється природний процес їх відокремлення.
Гіпоалергенний.
ОПИС
1.Вода очищена
2.Синтилен 2000
3.Скрабувальні частинки
4.Сік лісових ягід
5.ДЕА кокоса
6.Д-пантенол
7.Сечовина
8.Папаїн
9.Вітаміни А, Е
10.Триетаноламін
11.Сорбат калію
12.Натрію бензоат
13.Запашні речовини
СКЛАД