Click to order
СКРАБ ДЛЯ
ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ
Професійний скраб для догляду за чутливою шкірою, у боротьбі з вростанням волосся (може використовуватися як у салонному догляді, так і для домашнього використання). Застосовується як додатковий засіб для підготовки шкіри до депіляції.
192
грн
Фасування:
100 мл
-15%
167
грн
СКРАБ ДЛЯ ЧУТЛИВОЇ ШКІРИ
Відродження + уповільнення росту волосся
Є обов'язковим засобом у домашньому догляді в боротьбі з вростанням волосся. Використовується як засіб для уповільнення росту волосся і руйнування волосяної цибулини.

У своєму складі містить частинки, які не мають гострих країв і не травмують живі клітини шкіри в процесі скрабування. Містить амілосубтилін - фермент (ензим), який бере участь у процесах обміну речовин і регенерації тканин, захищає організм від негативного впливу навколишнього середовища і допомагає шкірі очиститися від відмерлих клітин, а також від продуктів виділення. Скраб призводить до стоншування стрижня волосини і уповільнює його ріст. Запобігає вростанню волосся.

Алое Вера гель - добре зволожує шкіру. Швидко заспокоює шкірні покриви, знімає подразнення. Має загоювальні та антибактеріальні властивості. Шкіра стає підтягнутою, еластичною, пружною. Сік лісових ягід містить у своєму складі органічні AHA - кислоти (яблучну, лимонну, винну, щавлеву), завдяки чому досягається відлущувальний ефект - послаблюється зв'язок між лусочками рогового шару шкіри та прискорюється природний процес їх відокремлення.
Гіпоалергенний склад.
ОПИС
1. Вода очищена
2. Сік лісових ягід
3. Скрабувальні частинки
4. Синтилен 2000
5. ДЕА кокоса
6. Амілосубтилін
7. Вітаміни А, Е
8. Д-пантенол
9. Алое-віра гель
10. Гідроксид натрію
11. Еко-консервант
12. Запашні речовини
СКЛАД