Click to order

КРЕМ ДЛЯ РУК ТА НІГ 2 в 1

Професійний засіб для догляду за шкірою рук і ніг. Універсальний живильний крем для сухої та пошкодженої шкіри. Легка текстура крему не залишає липкого сліду. Добре вбирається і глибоко живить та регенерує епітелій. Має приємний легкий аромат.
192
грн
Фасування:
100 мл
-15%
125
грн

Професійний крем для рук та ніг Juicy Velvet

Збагачений різними оліями.
Олія ши (каріте) - загоює дрібні рани і тріщини на шкірі, так само захищає дерму від агресивного впливу сонця. Олія мигдалю запобігає пересиханню дерми, відновлює pH-баланс шкіри, зберігає вологу. Гідролізат колагену й еластину дають шкірі зволоження, посилене живлення, зміцнюють сполучні тканини - що надає шкірі пружності. З їхньою допомогою усуваються дрібні зморшки, загоюються рани та інші пошкодження шкірного покриву. Після регулярного застосування крему спостерігається підвищення еластичності шкіри.

До складу крему для рук і ніг входять соки лісових ягід - ці компоненти є антиоксидантами, уповільнюють процеси старіння шкіри, зміцнюють судини і капіляри. Мають тонізувальні та освіжальні властивості. Сік стимулює обмін речовин у шкірі, сприяє її зволоженню, живленню і злегка відбілюванню. Лісові ягоди багаті біологічно активними речовинами. Містять у собі вітаміни С, РР, В1, В2, каротин.
Гіпоалергенний склад.
ОПИС
1.Вода очищена
2.Салкаре sc 91
3.Мигдальна олія
4.Малсо ШІ
5.Кукурудзяна олія
6.Амінокислоти вівса + мінеральний коктейль
7.Гідролізат колагену
8.Гідролізат еластину
9.Сік лісових ягід
10Еко - консервант
11.Запашні речовини

СКЛАД