Click to order
Паста для шугарингу JUICY CARAMEL ③
Середньої щільності паста від Juicy Velvet. Застосовується для мануальної техніки або в шпательній для підмішування. Добре справляється з жорстким забритим волоссям. Чудово зарекомендувала себе на вологій і пітливій шкірі (гіпергідроз). ХІТ продажів
505
грн
Фасування:
800 гр
-15%
505
грн
-15%
505
грн
CARAMEL ③
Карамель, вона ж (трієчка) рекомендується для майстрів з "гарячою тенденцією" рук - не залипає і не розтікається.
Якщо порівнювати за щільністю з Velvet CLASSIC, вона між Midi і Hard.
Не навантажує руку майстра і не тягне волосся клієнту. Завдяки AHA-кислотам у своєму складі, в процесі шугарингу паста довго не забивається мертвими клітинами, залишається пластичною, добре прибирає волосся і не травмує його. Економічна. Прекрасно змішується з іншими видами пасти різних виробників.
ОПИС
1. Цукровий пісок
2. Сік лісових ягід:
- суниця
- смородина
- журавлина
- ожина
- морошка
- калина
- вишня
СКЛАД
Інноваційна цукрова паста для видалення волосся, яка не тільки бореться з небажаним волоссям, а й доглядає за шкірою. Унікальна розробка канадських технологів. Пластична, кольорова цукрова паста, до складу якої входять тільки натуральні соки. Не містить штучних барвників, ароматизаторів, загусників, ароматизаторів. Не містить лимонну кислоту і лимонний сік! Не подразнює чутливу шкіру.

Паста Juicy Velvet не забивається і довгий час залишається пластичною, так як в складі пасти є AHA-кислоти, які створюють відлущувальний ефект - послаблюють зв'язок між лусочками рогового шару шкіри та прискорюють природний процес їх відокремлення. Паста освіжає колір шкіри, злегка відбілює її і зволожує. Кислоти є антиоксидантами, уповільнюють процеси старіння шкіри, зміцнюють судини і капіляри. Мають тонізувальні та освіжальні властивості.

Цукрова паста Juicy Velvet - гіпоалергенна, клінічно досліджена і пройшла дерматологічний контроль.
ПРО ПАСТУ JUICY
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
На підготовлену ділянку шкіри нанести цукрову пасу проти росту волосся, різким ритмічним рухом видалити пасту з тіла за ростом волосся.