Click to order
Паста для шугарингу JUICY GLAZE ①
Найм'якша і найпластичніша паста з усієї лінійки Juicy Velvet. Застосовується для бандажної техніки, а також може бути використана, для мануальної техніки (за умови "холодної тенденції" рук майстра). Застосовується "Глазур" у роботі з м'якими пушковими волосками або на "холодних зонах"...
125
грн
Фасування:
150 гр
-15%
125
грн
-15%
125
грн
GLAZE ①
Глазур, вона ж (одиничка) застосовується в роботі з м'якими пушковими волосками або на "холодних зонах" на тілі клієнта (руки, ноги).
Якщо порівнювати за щільністю з Velvet CLASSIC, вона між Ultra soft і Soft.
Під час нанесення на шкіру має вигляд глазурі - дуже тонко лягає на тіло, не розтікається і не залипає. Не навантажує руку майстра і не тягне волосся клієнту. Категорично не підходить для майстрів "новачків" і майстрів з "гарячими руками". У роботі молодих майстрів може застосовуватися тільки з бандажами. Цей вид пасти чудово підходить для змішування і дуже добре розм'якшує "забиту" пасту, повертає їй пластичність і м'якість. Може працювати з будь-якою за щільністю пастою, різних виробників.
ОПИС
1. Цукровий пісок
2. Сік лісових ягід:
- суниця
- смородина
- журавлина
- ожина
- морошка
- калина
- вишня
СКЛАД
Інноваційна цукрова паста для видалення волосся, яка не тільки бореться з небажаним волоссям, а й доглядає за шкірою. Унікальна розробка канадських технологів. Пластична, кольорова цукрова паста, до складу якої входять тільки натуральні соки. Не містить штучних барвників, ароматизаторів, загусників, ароматизаторів. Не містить лимонну кислоту і лимонний сік! Не подразнює чутливу шкіру.
Паста Juicy Velvet не забивається і довгий час залишається пластичною, так як в складі пасти є AHA-кислоти, які створюють відлущувальний ефект - послаблюють зв'язок між лусочками рогового шару шкіри та прискорюють природний процес їх відокремлення. Паста освіжає колір шкіри, злегка відбілює її і зволожує. Кислоти є антиоксидантами, уповільнюють процеси старіння шкіри, зміцнюють судини і капіляри. Мають тонізувальні та освіжальні властивості.
Цукрова паста Juicy Velvet - гіпоалергенна, клінічно досліджена і пройшла дерматологічний контроль.
ПРО ПАСТУ JUICY
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
На підготовлену ділянку шкіри нанести цукрову пасу проти росту волосся, різким ритмічним рухом видалити пасту з тіла за ростом волосся.