Click to order
ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО JUICY? КІЛЬКА ФАКТІВ
ля мене, коли ТМ хвалять свою пасту або представники говорять про те, що їхня паста найкраща, - це очевидні речі, гадаю, і для вас теж. Є дуже гарний вислів - "кожна Є дуже гарний вислів - "кожна Є дуже гарний Для мене, коли ТМ для мене, коли ТМ хвалять свою пасту або представники говорять про те, що їхня паста найкраща - це очевидні речі, думаю, для вас теж.
Д
Нові часи, нові звичаї! Зараз на піку популярності особистісні блоги та живе спілкування в прямому ефірі. Компанія Velvet постійно стежить за всіма трендами і прагне дати своїм клієнтам і учням найсвіжіші новинки в індустрії шугарингу. Наш канал в Інстаграм постійно наповнюється корисною інформацією.

Директор компанії Черчата Тетяна та її команда постійно ведуть прямі ефіри з навчань і діляться своїм особистим досвідом. Ми подбали про те, щоб Ви отримували якісну допомогу у своїй роботі, знали, як уникнути помилок під час відкриття свого кабінету і з чого починається чоловічий шугаринг.
ПЛОТНІСТЬ
Нові часи, нові звичаї! Зараз на піку популярності особистісні блоги та живе спілкування в прямому ефірі. Компанія Velvet постійно стежить за всіма трендами і прагне дати своїм клієнтам та учням найсвіжіші новинки в індустрії шугарингу.

Наш канал в Інстаграм @velvet_sugar_epil постійно наповнюється корисною інформацією. Директор компанії Черчата Тетяна та її команда постійно ведуть прямі ефіри з навчань і діляться своїм особистим досвідом. Ми подбали про те, щоб Ви отримували якісну допомогу у своїй роботі, знали, як уникнути помилок під час відкриття свого кабінету і з чого починається чоловічий шугаринг.

ЯКУ ПАСТУ ВИБРАТИ?
ПАСТА VELVET УЛЬТРА МЯГКАЯ
Очень мягкий вариант сахарной пасты
Нові часи, нові звичаї! Зараз на піку популярності особистісні блоги та живе спілкування в прямому ефірі. Компанія Velvet постійно слідкує за всіма трендами і прагне дати своїм клієнтам та учням найсвіжіші новинки в індустрії шугарингу.
GlAZE 1 - найм'якша з лінії джусі, і якщо порівнювати з Velvet classic вона між Ultra soft і Soft.
MARMELADE 2 - друга за щільністю паста, відносно classic вона між Soft
і Medium;
GARAMEL 3 - найщільніша з лінії Джусі, відносно classic між Medium
і Hard.
Новые времена, новые обычаи! Сейчас на пике популярности личностные блоги и живое общение в прямом эфире. Компания Velvet постоянно следит за всеми трендами и стремится дать своим клиентам и ученикам самые свежие новинки в индустрии шугаринга. Наш канал в Инстаграм постоянно наполняется полезной информацией.

Директор компании Черчата Татьяна и ее команда постоянно ведут прямые эфиры с обучений и делятся своим личным опытом. Мы позаботились о том, чтобы Вы получали качественную помощь в своей работе, знали, как избежать ошибок при открытии своего кабинета и с чего начинается мужской шугаринг.
ПЛОТНІСТЬ