Click to order

ЖОРСТКИЙ СКРАБ ДЛЯ ТІЛА ПРОТИ ВРОСТАННЯ ВОЛОССЯ

Скраб "Шовк-крем" - сприяє глибокому відлущуванню мертвих клітин, що дає змогу Вашій шкірі позбутися застарілого врослого волосся. Завдяки активним компонентам прекрасно бореться з проблемою вростання волосся.
278
грн
Фасування:
325 мл

Жорсткий скраб проти вростання волосся для тіла

Призначений для домашнього догляду, для всього тіла. Гулбоке відлущування мертвих клітин дає змогу Вашій шкірі позбутися застарілого врослого волосся. Завдяки активним компонентам прекрасно бореться з проблемою вростання волосся, допомагає волоскам вибратися на поверхню шкіри.
Скраб має приємну кремову структуру, наповнений активними скрабувальними частинками, збагачений оліями авокадо та виноградних кісточок, які чудово живлять шкіру. Екстракти гамамелісу та алое - глибоко зволожують, регенерують і омолоджують шкіру. Активні скрабувальні частинки борються з вростанням волосся. Завдяки потужному відлущувальному ефекту дають змогу врослим волоскам вибратися на поверхню шкіри.
"Шовк-крем" пройшов дерматологічний і косметологічний контроль, має унікальну формулу, підходить для регулярного використання.
ОПИС
 1. Вода очищена
 2. Салкаре sc91
 3. Каприльні триглецириди
 4. Олія авакадо
 5. Олія виноградних кісточок
 6. Скрабувальні частинки
 7. Сечовина
 8. Екстракт алое
 9. Біофлавоноїди цитрусових
 10. Екстракт гамамелісу
 11. Нанокластери срібла
 12. Ніпогард
 13. Запашні речовини

СКЛАД

Легкими масажними рухами нанести скраб на вологу шкіру, потім змити великою кількістю води. Підходить для всіх типів шкіри, особливо схильної до вростання волосся.
ЗАСТОСУВАННЯ