Click to order

Паста для шугарингу Velvet
М'ЯГКА

М'яка, пластична паста. Щільніша ніж УЛЬТРА М'ЯГКА (ULTRA SOFT). Підходить для роботи на різних зонах (руки, ноги, мишки, бікіні). У роботі досвідчених майстрів - можливий варіант підігріву пасти до температури тіла.
263
грн
Фасування:
400 гр
мягкая паста velvet
фото мягкой сахарной пасты velvet
М'яка, пластична паста. Під час використання не потребує розігріву. Підходить для роботи на різних зонах (руки, ноги, мишки, бікіні). Більш щільна текстура, ніж "ULTRA SOFT".
Рекомендується:
в роботу майстрам шугарингу будь-якого рівня;
застосування м'якої пасти з різними типами волосся.
Одна з найпопулярніших паст у лінійці Velvet.

М'ЯГКА ЦУКАРНА ПАСТА (SOFT) 400 гр.:

ОПИС
  1. Тростинний цукор
  2. Вода
  3. Лимонний сік

СКЛАД

Цукрова м'яка паста Velvet розроблена косметологами Канади для професійного видалення волосся і дбайливого догляду за вашою шкірою.
100% натуральна формула (тростинний цукор, вода і лимонний сік) не містить ароматизаторів, барвників і хімічних добавок. Склад не подразнює шкіру, не викликає її почервоніння після процедури.
Паста глибоко проникає у волосяний фолікул, оточує волосок і захопленням видаляє волосину повністю, не ламаючи її і не залишаючи запальних реакцій і врослого волосся.
Під час проведення процедури депіляції не видаляються живі клітини шкіри, паста обволікає тільки волоски і під час відриву їх видаляє. Також паста виконує функцію легкого пілінгу, прибираючи омертвілі клітини шкіри, що надає їй ніжність і шовковистість. Підходить для різних зон.

Про м'яку пасту для шугарингу VELVET

Схожі товари