Click to order

Паста для шугарингу Velvet
УЛЬТРА М'ЯГКА

Дуже м'який варіант цукрової пасти, підходить тільки для майстрів з "поставленою" рукою або для новачків у роботі бандажною технікою.
Рекомендується для майстрів з "прохолодною тенденцією" руки.

197

грн
Фасування:
400 гр
-25%
263
грн

УЛЬТРА М'ЯКА ПАСТА (ULTRA SOFT):

Під час використання не потребує попередньої підготовки (додаткового розігріву). Для роботи з пастою достатньо кімнатної температури.
Це дуже м'який варіант цукрової пасти, підходить тільки для майстрів з "поставленою" рукою або для новачків у роботі з бандажною технікою. Рекомендується для майстрів з "прохолодною тенденцією" руки.
ULTRA SOFT є найбільш підходящою пастою для тонкого і тендітного волосся. Рекомендується використовувати за температури в приміщенні 18-26°.
Особливо актуальний варіант ультрам'якої пасти в зимовий час або в холодному приміщенні. За температури понад 30 градусів не використовується, можна працювати тільки бандажною технікою.
ОПИС
  1. Тростинний цукор
  2. Вода
  3. Лимонний сік

СКЛАД

Цукрова паста Velvet розроблена косметологами Канади для професійного видалення волосся і дбайливого догляду за вашою шкірою.
100% натуральна формула (тростинний цукор, вода і лимонний сік) не містить ароматизаторів, барвників і хімічних добавок. Склад не подразнює шкіру, не викликає її почервоніння після процедури.
Паста глибоко проникає у волосяний фолікул, оточує волосок і захопленням видаляє волосину повністю, не ламаючи її і не залишаючи запальних реакцій і врослого волосся.
Під час проведення процедури депіляції не видаляються живі клітини шкіри, паста обволікає тільки волоски і під час відриву їх видаляє. Також паста виконує функцію легкого пілінгу, прибираючи омертвілі клітини шкіри, що надає їй ніжність і шовковистість.

ПРО ПАСТУ VELVET

Схожі товари