Click to order

СКРАБ - МОДЕЛЮЮЧИЙ АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ "SKIN RENEWAL", ЩО МОДЕЛЮЄ

Антицелюлітний скраб із морськими водоростями та перловим порошком "Оновлення". Професійний засіб призначений для моделювання об'ємів тіла та зменшення ознак целюліту, усунення в'ялості шкіри та зменшення набряклості.
317
грн
Фасування:
325 мл

МОДЕЛЮЮЧИЙ АНТИЦЕЛЮЛІТНИЙ СКРАБ "SKIN RENEWAL", ЩО МОДЕЛЮЄ

Призначено для домашнього та професійного догляду. Використовується для скрабування всього тіла під час підготовки до масажу або для підготовки шкіри до обгортання в боротьбі з в'ялість і целюлітом.
Завдяки активним компонентам чудово вирівнює шкіру. Прибирає мертві клітини з поверхні шкіри, тим самим сприяє глибшому проникненню кремів у подальшому доглядовому процесі. Використовується з метою профілактики і боротьби з целюлітом, піднімає тонус шкіри і сприяє виведенню шлаків з поверхні дерми. Вся лінійка професійної косметики ТМ Velvet пройшла дерматологічний і косметологічний контроль, має унікальну формулу.
Антицелюлітний скраб має приємну кремову структуру. Частинки екстракту водоростей аскофілум і кофеїн підсилюють мікроциркуляцію крові до проблемних ділянок, тим самим сприяють усуненню в'ялості шкіри. Перловий порошок прекрасно прибирає мертві клітини з поверхні шкіри і сприяє оновленню. Сечовина зволожує, олія виноградних кісточок і екстракт граната наповнюють клітини шкіри енергією і свіжістю.
Ми дбаємо про красу і здоров'я Вашої шкіри.
ОПИС
 1. Вода очищена
 2. Цетостеариловий спирт
 3. Гліцерину моностеарат
 4. Стеаринова кислота
 5. Екстракт водоростей аскофілум
 6. Кофеїн
 7. Перловий порошок
 8. Сечовина
 9. Екстракт чорного перцю олія виноградних кісточок
 10. Екстракт граната
 11. Вітаміни А, Е
 12. Ніпогард СМВ

СКЛАД

Нанести скраб на очищену шкіру, проблемні місця злегка промасажувати і обернути в плівку. Підходить для всіх типів шкіри, особливо схильної до в'ялості та целюліту.

ЗАСТОСУВАННЯ