Click to order
Паста в картриджі Juicy
ДЛЯ ТОНКОГО ВОЛОССЯ 150гр
Паста м'яка, добре підходить для тонкого, пушкового волосся. Пластична, кольорова цукрова паста, до складу якої входять тільки натуральні соки. Не містить лимонну кислоту і лимонний сік. Не подразнює чутливу шкіру.
123
грн
Паста в картриджі Juicy для тонкого волосся
Паста м'яка, добре підходить для тонкого, пушкового волосся. Пластична, кольорова цукрова паста, до складу якої входять тільки натуральні соки. Не містить лимонну кислоту і лимонний сік. Не подразнює чутливу шкіру. Цукрова паста Juicy Velvet - гіпоалергенна, клінічно досліджена і пройшла дерматологічний контроль.
ОПИС
1. Цукровий пісок
2. Сік лісових ягід:
- суниця
- смородина
- журавлина
- ожина
- морошка
- калина
- вишня
СКЛАД
Інноваційна цукрова паста для видалення волосся, яка не тільки бореться з небажаним волоссям, а й доглядає за шкірою. Унікальна розробка канадських технологів. Пластична, кольорова цукрова паста, до складу якої входять тільки натуральні соки. Не містить штучних барвників, ароматизаторів, загусників, ароматизаторів. Не містить лимонну кислоту і лимонний сік! Не подразнює чутливу шкіру.

Паста Juicy Velvet не забивається і довгий час залишається пластичною, так як в складі пасти є AHA-кислоти, які створюють відлущувальний ефект - послаблюють зв'язок між лусочками рогового шару шкіри та прискорюють природний процес їх відокремлення. Паста освіжає колір шкіри, злегка відбілює її і зволожує. Кислоти є антиоксидантами, уповільнюють процеси старіння шкіри, зміцнюють судини і капіляри. Мають тонізувальні та освіжальні властивості.

Цукрова паста Juicy Velvet - гіпоалергенна, клінічно досліджена і пройшла дерматологічний контроль.
ПРО ПАСТУ JUICY
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
На підготовлену ділянку шкіри нанести цукрову пасу проти росту волосся, різким ритмічним рухом видалити пасту з тіла за ростом волосся.