Click to order
ХОЧЕТЕ ПРАЦЮВАТИ ШВИДКО І ЯКІСНО?

Пасти в картриджах для шугарингу Juicy Velvet

ДИВІТЬСЯ МОЄ ВІДЕО ПРО ЗАСТОСУВАННЯ ПАСТИ ДЛЯ ШУГАРИНГУ В КАРТРИДЖІ

Паста в картриджах від ™ JUICY VELVET - те що вам потрібно для шугарингу! Вона більш економічна за часом проведення процедури і за витратою.
ПАСТА
У КАРТРИДЖІ TM "JUICY"
ДЛЯ ТОНКОГО ВОЛОССЯ
123 грн.
ПАСТА
У КАРТРИДЖІ TM "JUICY"
ДЛЯ ЖОРСТКОГО ВОЛОССЯ
107 грн.

для тонкого, пушкового волосся

для товстого, жорсткого волосся

СПРОБУЙТЕ ВЖЕ СЬОГОДНІ!

Цукрова паста в картриджах

Класична паста в картриджах від Velvet у двох виконаннях для жорсткого грубого волосся і для тонкого пушкового волосся. У картриджі 150 гр. приблизно вистачає для первинного клієнта зробити повністю ноги, якщо клієнт постійний і к-ть волосся невелика і волосся більш тонке пушкове, то з 1 картриджа витрата: ноги + руки. Витрата залежить від уміння майстра шугарингу працювати з картриджем.

Цукрова паста для депіляції в картриджі середньої та м'якої щільності

Що дає шугаринг у картриджі для майстра депіляції? Ми прискорюємо нашу роботу, при цьому не втрачаємо якість роботи, розвантажуємо руку і більш економічно працюємо за витратою пасти.

Як користуватися пастою для шугарингу в картриджах?

Я попередньо вже підготувала, смужки нарізала різної довжини, всі вони з одного матеріалу. Матеріал хороший, якісний, що нервується, в цьому великий плюс цих смужок, тому що якщо матеріал буде рватися, то процедура для вас буде довгою, болісною і неякісною. Купуйте якісні смужки!
Є довгі й короткі смужки. Дуже довгі - вам буде незручно використовувати, тому що у вас буде йти відрив і в деяких моментах у вас не зможе правильно піти рука в аеродинамічному викиді. Тому смужки можете робити різної довжини, але краще взяти їх такого розміру.

Я вже підготувала, попередньо поставила картридж цукрової пасти в звичайнісінький воскоплав, той, у якому ми гріємо віск у картриджах. Приблизно потрібно поставити пасту за 15-20 хвилин у воскоплав перед початком роботи. Пасту я буду використовувати Juicy Velvet, вона універсальна для різних типів волосся і шкіри. Шкіру ми попередньо очистили і вона вже готова до роботи.

Беру воскоплав у праву руку, ліва рука йде в натяжку шкіри. Рівномірно ставлю і роблю красиву смужку і так кілька разів. Якщо я бачу білі смуги, такі лисини, які у мене залишаються, то можу собі дозволити кілька разів пройтися. Шугаринг у картриджі наношу проти росту волосся, ліва рука в натяжці шкіри, а правою рукою я прикладаю смужку. Зауважте: смужки хвостика я залишаю чистими, це буде хвостик, за який я буду тримати правою руку і йти у відрив.

 • Процес роботи: притиснула, пригладила, поїхала відривати.
 • Дотримуюся класичних правил: наношу проти росту, відриваю по росту. Ось таким способом досить примітивним у мене йдуть усі волосики.
 • Плюс цієї роботи - дуже хороша велика швидкість роботи і продуктивність.
 • Мінус - у мене залишається дрібне, пушкове або тонке, коротке волосся. Нічого страшного в цьому немає, цією ж смужкою я проходжуся кілька разів і відриваю. Ось таким способом я допрацьовую те волоссячко, яке у мене залишилося на нозі.

  Цей спосіб дуже простий, дуже примітивний, підходить як для новачків, так і для домашнього використання. Відпрацьовану смужку я викидаю в сміття. На гомілку у мене йде 2-3 смужки, все це проходить дуже швидко, досить якісно й ефективно.

Бандажні смужки

Цей спосіб більше підходить для майстрів шугарингу, які вміють працювати з цукровою пастою, але хочуть скоротити час своєї роботи, але при цьому отримати якісний і гарний результати. У мене у воскоплаві прогріта паста Juicy, наношу її проти росту (все за класикою), наношу пасту повільно, даю нашому шугарингу добре зафіксуватися на шкірі й ось я бачу, як у мене волоссячко повертається у зворотний бік, усе як при нашому класичному нанесенні, тільки смужка йде дуже тонка, ліва рука в натяжці на шкіру гарно працює в мене. Все попередньо рознесла, дуже ніжно й акуратно. Тепер мені потрібна буде паста близько 20 гр.: Juicy classic Velvet - далі я буду нею допрацьовувати і знімати те, що ви поклали.

Процес роботи:
 • Ліва рука в натяжці, правою я пішла знімати.
 • Дивіться фішку: де я бачу, що пропустила 1 волосинку, я додатково пройшла і все це прибрала моментально. Якщо бачимо, що десь щось залишається, тут же на ходу промазуємо і прибираємо. Ліва рука синхронно працює з правою.
 • За лічені секунди, я зробила чорнову роботу. Потім по чорновому я швидко протягом 5 хвилин, допрацювала шматочком пасти.
 • Обробка ніг повністю у мене зайняла 20-30 хвилин роботи. Для швидкої роботи, ви картриджем наносите одразу 2 ніжки і максимально велику площу.

Комбінована техніка

Наносимо шугаринг тоненько. Якщо я бачу, що в мене смужка дуже товста, то я тонко її розношу. Важливо! Дуже багато хто вважає, що робота пастою в картриджі збільшує вартість процедури, але насправді зменшує в 2 рази, якщо правильно працювати. Робота ракелем може теж полягати в тому, що я ось рознесла, поставила ракель і зараз відриваю ним замість смужок. Набагато економніше виходить робота, тому що вам не треба витрачатися на смужки і бандажі. Після кожного клієнта він миється і дезінфікується в розчині і застосовується на наступних клієнтах.

Якщо вам важко працювати ракелем і працювати саме м'якою пастою, тоді ми в ракель беремо шматочок щільнішої пасти й робимо мікси тієї техніки, яку я перед цим показувала (шматочок щільнішої пасти ставимо на ракель, ставимо крапку й робимо відрив у своїй роботі та витягаємо щільнішою пастою те, що ми нанесли в картриджі. І якщо ви пропустили шматочок, то можете перейти в доопрацювання, вам не треба викидати пасту як на смужки, вам не треба змінювати пасту - ви можете доопрацювати ракелем. Дуже зручно й економічно.

Шугаринг у картриджі та ракельна техніка

На очищену шкіру наносимо тонким шаром цукрову пасту, проходимося на максимальну кількість зон, м'якше наносимо, щоб не було білих лисин і смуг.
 1. Перший варіант роботи зі шпателем - використовуємо дерев'яний шпатель. Тут нам не потрібна ніяка допоміжна паста, беремо і просто відриваємо. Робота йде на невеликих ділянках. Якщо побачили, що десь пропустили волосся, поверніться і опрацюйте ділянку шкіри. Ця техніка була для професіоналів, далі розглянемо приклад роботи з металевим шпателем.
 2. Металевий шпатель. Беру шпатель, додаю більш щільну пасту і починаю працювати. Тут шпатель іде вперед. Тут потрібно відчувати шпатель, вміти комбінувати пасти. Наприкінці роботи металевий шпатель очищується, дезінфікується. Ця робота є більш ефективною, але більш складною.

Шугаринг у касеті та шпательна техніка