Click to order

Паста для шугарингу Velvet СЕРЕДНЯЯ

За своєю текстурою середня паста щільніша, ніж (Ultra Soft) і (Soft).
MIDI відмінно підійде для майстрів-початківців або для майстрів з "теплою тенденцією" рук. Ідеально підходить для грубого, жорсткого і густого волосся.
263
грн
Фасування:
400 гр

Паста для шугарингу середньої щільності (MIDI):

У лінії паст Velvet Classic має середню щільність. Перед роботою потребує підігріву. Пасту цієї щільності можна підігрівати в мікрохвильовій печі або у воскоплаві. Можливий варіант розігріву пасти в руках майстра перед початком роботи.
Рекомендується:
  • для молодих майстрів;
  • для домашнього використання;
  • для домашнього використання;
  • для жорсткого, грубого, забритих волосся.
Одна з найбільш затребуваних паст у лінійці Velvet.

ОПИС
  1. Тростинний цукор
  2. Вода
  3. Лимонний сік

СКЛАД

Середня цукрова паста від Velvet розроблена косметологами Канади для професійного видалення волосся і дбайливого догляду за вашою шкірою.
100% натуральна формула (тростинний цукор, вода і лимонний сік) не містить ароматизаторів, барвників і хімічних добавок. Склад не подразнює шкіру, не викликає її почервоніння після процедури.
Паста глибоко проникає у волосяний фолікул, оточує волосок і захопленням видаляє волосину повністю, не ламаючи її і не залишаючи запальних реакцій і врослого волосся.
Під час проведення процедури депіляції не видаляються живі клітини шкіри, паста обволікає тільки волоски і під час відриву їх видаляє. Також паста виконує функцію легкого пілінгу, прибираючи омертвілі клітини шкіри, що надає їй ніжність і шовковистість.
Схожі товари