Click to order
Паста для шугарингу Velvet СЕРЕДНЯЯ
За своєю текстурою більш щільна паста ніж (Ultra Soft) і (Soft).
MIDI відмінно підійде для майстрів-початківців або для майстрів з "теплою тенденцією" рук. Ідеально підходить для грубого, жорсткого і густого волосся.
459
грн
Фасування:
800 гр
У лінії паст Velvet Classic має середню щільність. Перед роботою потребує підігріву. Пасту цієї щільності можна підігрівати в мікрохвильовій печі або у воскоплаві. Можливий варіант розігріву пасти в руках майстра перед початком роботи.
Рекомендується:
- для молодих майстрів;
- для майстрів із "теплими" руками;
- для домашнього використання;
- для жорсткого, грубого, забритих волосся.
Одна з найбільш затребуваних паст у лінійці Velvet.
СЕРЕДНЯ (MIDI):
ОПИС
1. Тростинний цукор
2. Вода
3. Лимонний сік
СКЛАД
Цукрова паста Velvet розроблена косметологами Канади для професійного видалення волосся і дбайливого догляду за вашою шкірою.
100% натуральна формула (тростинний цукор, вода і лимонний сік) не містить ароматизаторів, барвників і хімічних добавок. Склад не подразнює шкіру, не викликає її почервоніння після процедури.
Паста глибоко проникає у волосяний фолікул, оточує волосок і захопленням видаляє волосину повністю, не ламаючи її і не залишаючи запальних реакцій і врослого волосся.
Під час проведення процедури депіляції не видаляються живі клітини шкіри, паста обволікає тільки волоски і під час відриву їх видаляє. Також паста виконує функцію легкого пілінгу, прибираючи омертвілі клітини шкіри, що надає їй ніжність і шовковистість.
ПРО ПАСТУ VELVET