Click to order

Як вибрати майстра шугарингу?

Розкрию цю тему не з точки зору майстра шугарингу, а з точки зору клієнта. Сама користуюся солодкою процедурою вже давно, тож поїхали.

Як вибрати хорошого майстра депіляції?

Я ніколи не приходжу на дипломи, сертифікати та нагороди. У наш час папірці з печатками нічого не значать - Я ПРИХОДЖУ ДО СПЕЦІАЛІСТА - ДО МАЙСТРА - ДО ЛЮДИНИ, а не до диплома. Але завжди дізнаюся, де людина навчалася і на скільки часто вона відвідує підвищення кваліфікації та курси у своїй професії.
Висновок: дипломи - це добре, а вміння працювати і відповідати тій кваліфікації, що вказана в дипломах, це ще краще! Майстер, що розвивається, більш цікавий клієнту, ніж просто хороший майстер.

1️⃣ Дипломи не показник

Коли я приходжу до фахівця на прийом - я завжди керуюся своїм першим враженням, а саме: як мене майстер зустрів, на скільки він був щиро радий мене бачити, чи була в нього посмішка на обличчі та чи готувався він до мого приходу (не беру до уваги тих випадків, коли я приходжу на 20-30 хвилин раніше - всі знають вираз обличчя майстра в цей момент).
Висновок: наявність посмішки - свідчить про те, що тебе раді бачити, знімає напругу і розряджає обстановку! Шановні майстри, посміхайтеся, Вас розглядають Ваші клієнти

2️⃣ Перше враження

Не люблю банальщини - халат, хірургічний костюм або футболка з написом "Епільнись - не колись", про розтягнуті треники і рвані джинси я взагалі мовчу. НІ! 100% НІ!
Акуратний зовнішній вигляд - відповідний виду діяльності, найголовніше - ЧИСТИЙ і АККУРАТНИЙ ОДЕЖ! А далі як фантазія дозволяє: фартух, форма з брендовим логотипом компанії (або косметики на якій майстер працює). Я завжди всі халати і костюми перешиваю за своїми габаритами - вношу свої зміни (нашиваю стильні брошки, роблю вишивку, прикрашаю аксесуарами).
Висновок: запам'ятайте, зустрічають по одягу, проводжають по гладкості шкіри. Будьте креативні, прикрашайте себе. Милі аксесуари додають Вашому образу родзинку і неповторність (у нас це милі фартухи з кумедними комірцями), Ваші клієнти Вас ні з ким ніколи не сплутають і гідно оцінять Ваш образ крутого майстра.

3️⃣ Зовнішній вигляд майстра

Тут усе дуже просто - головне в моєму розумінні - це чистота! Затишний кабінет, окремо оформлена кімната чи зона. Без зайвих предметів, що не виконують жодного функціоналу і тільки збирають на собі пил. Я починала працювати вдома (в окремій кімнаті, після кожного клієнта я промивала підлогу, етажерку, кушетку й увесь кабінет спеціальним розчином із дезінфектором (про це в іншому пості). У мене в кімнаті було багато живих квітів і всіх клієнтів я поїла своєю фірмовою кавою, а за бажанням клієнта могла ще й погодувати (голодний клієнт - злий клієнт і біль переносить гостріше). Відкрию таємницю, є клієнти з якими ми вже 11 років!
Висновок: стильно, модно, креативно і найголовніше чисто і затишно має бути у хорошого майстра шугарингу. .

4️⃣ Оформлення кабінету

Я дуже зайнята протягом дня (як і мільйон працюючих матусь), мій ранок починається з походу в дитячий садок, потім на улюблену роботу (курси, клієнти, консультації телефоном, ділові переговори, зустріч з бухгалтером, програмістом, дизайнером і ще мільйон телефонних дзвінків) і найголовніше не забути дитину забрати з садочка, після цього ніяких б'юті-процедур вже не може бути (тому що настає глуха ніч). Тому, у мене немає часу їхати через все місто і сидіти в черзі - вважаю за краще вибирати профі-майстра, що знаходиться в прямому сенсі слова - "рукою подати" від мене)
Висновок: тож, не женіться за центральними кварталами та елітними салонами - інколи в спальному районі майстер з адекватною ціною та якістю має більше клієнтів та прибутків, аніж крутушка на елітній оренді в центрі.

5️⃣ Місце і час

Для мене найстрашніше - це не втрата грошей, а втрата часу! Обираю фахівця після якого не потрібно буде нічого доробляти, дощипувати і звертатися до лікаря. Допускаю до свого тіла тільки професіоналів у рукавичках і після того, як огляну весь кабінет на наявність дезінфекторів і буду переконана в тому, що інструмент, яким працюватимуть зі мною, абсолютно чистий і стерильний (або одноразовий). Низькі ціни - мене лякають, високі гнітять - тому обираю золоту середину.
Висновок: чистота, стерильність, адекватна ціна!

6️⃣ Якість роботи і ціна

Виділю загальний підсумок вищесказаного:
  • усмішка - викликає прихильність;
  • зручне місце розташування - радує;
  • чистота і стерильність - заспокоюють;
  • адекватна ціна - підбадьорює;
  • гарний інтер'єр і костюм - радує око клієнта і роблять майстра незабутнім!
Задумайтеся, куди дивляться Ваші клієнти, коли лежать у Вас на процедурі? І зауважте, що я нічого не написала в пості про відгуки та "сарафанне радіо" (по-перше, це в іншому пості про рекламу), а по-друге, я не вірю в сирі відгуки, адже все це суб'єктивні чинники - хтось любить каву, а хтось лимонад, а я віддаю перевагу текілі. Всім задоволених клієнтів і хороших чайових ❤️