Click to order

Особливості та нюанси підготовки до шугарингу

Успіх шугарингу безпосередньо залежить від того, як добре ви підготуєте шкіру до цієї процедури. Підготовка полягає як у ретельному очищенні шкірних покривів, так і в застосуванні якісних засобів, призначених спеціально для цієї мети.
У підготовки до шугарингу немає ніяких складнощів: проконсультувалися, записалися, виконали всі правила і прийшли в призначений час. Про правила розповім детальніше:
 1. У день проведення процедури не рекомендую відвідувати солярій. Печених курочок попереджаю, що будь-яке нанесення пасти може бути болючим!
 2. Шкіра має бути чистою. Не потрібно мазатися ніякими кремами, тому що паста буде погано зчіплюватися зі шкірою.⠀
 3. Можете проскрабувати шкіру, але це за бажанням. У мене купа професійних скрабів, які ми застосовуємо перед шугарингом.
 4. Якщо ви 30 років не ходили на шугаринг, і волосся переросло потрібну довжину, не потрібно його підстригати або виголювати! Буває, клієнти вистригають волосся шматками, а ці шматки дуже важко прибрати. А деякі індивідууми взагалі стрижуть волосся під корінь і залишають пеньки, які мені доводиться вискубувати зі сльозами на очах. Не треба "полегшувати мені роботу"! Просто прийдіть вчасно, будьте чистими і з тією довжиною волосся, яка є.
 5. Якщо у вас з'явилися алергічні реакції, опіки або рани на тому місці, які ми будемо обробляти, скасуйте/перенесіть запис.
  Ось і все. Начебто нічого складного, а правил дотримуються не всі. Не треба так. Поважайте роботу майстра і його время❤️

Як підготуватися до шугарингу? Поради від Тетяни Черчатої

 1. Зверніть увагу на довжину волосся. Підготовка до депіляції волосся обов'язково включає цей етап, оскільки від нього багато в чому залежатиме отриманий ефект. Під час перших сеансів волосся повинне мати 4-5 мм у довжину. Якщо ви робите цукрову депіляцію вже не вперше, то в цьому разі воно може бути трохи коротшим - близько 3-4 мм.
 2. Очистіть шкіру за допомогою звичайних гігієнічних процедур. Душ або ванна - це обов'язковий пункт підготовки перед процедурою шугарингу. Використовуйте не тільки мило або гель для душу, а й мочалку. З її допомогою ґрунтовно очистіть ділянки шкіри, які плануєте продепілювати.
 3. Обробіть шкіру пілінгом або скрабом за 1-2 для до проведення процедури. Якщо ви хочете, щоб гладкість шкіри зберігалася якомога довше, перед епіляцією волосся скористайтеся будь-яким засобом для збору волосся. Зокрема, великий вибір подібних продуктів присутній в асортименті канадського виробника косметики Velvet. Наприклад, ви можете використовувати Амінокислотний скраб. Він досить делікатний і підходить навіть для чутливої шкіри. Хорошими варіантами є також Жорсткий скраб
  "Крем-шелк" і Пілінг-скатка з АНА-кислотами та пробіотиком. Зазначені засоби потрібно використовувати після вмивання. Їх наносять на шкіру і ретельно масажують. Завдяки такій простій процедурі видаляються всі лущення, шкіра повністю очищається. Використовувати скраби та пілінги можна тільки на ділянках тіла, де немає слизової тканини. Тому в разі глибокого бікіні від них краще відмовитися.
 4. Продезінфікуйте та зволожте шкіру. Після пілінгу шкіра може бути злегка подразнена. Тому радимо вам скористатися Тоніком Juicy Velvet, Гідролатом до депіляції антисептичним або Гідролатом до депіляції з екстрактом магнолії. Зазначені продукти знищують всі шкідливі мікроби і дають шкірі необхідне живлення.
 5. Використовуйте пудру. Застосування пудри призначене для того, щоб видалити вологу, що залишилася, і заспокоїти шкірні покриви. Вона може використовуватися як перед самою процедурою видалення волосся, так і під час неї. Подібне засіб теж присутня в лінійці ТМ Velvet. Зокрема, йдеться про Мінеральну пудру для депіляції та Мінеральну пудру гіпоалергенну. Застосування подібних продуктів особливо важливе, якщо ви проводите епіляцію цукровою пастою самостійно. Вони полегшують нанесення пасти та її зчеплення з волосками.

Етапи підготовки до шугарингу

Якщо ви вже вивчили всі нюанси підготовки до шугарингу, саме час дізнатися, чого робити не варто. Насамперед йдеться про засмагу. За кілька днів до процедури, час перебування на сонці потрібно скоротити до мінімуму. Крім того, за день до проведення маніпуляції не варто користуватися кремами або іншими косметичними продуктами з надто жирною і щільною текстурою. Вони забувають пори і можуть негативно позначитися на результаті.

Сподіваємося, що ви з'ясували всі питання, що стосуються того, як підготуватися до шугарингу. Як бачите, немає ніяких складних обмежень або тривалих процедур. Необхідно тільки внести невеликі корективи в щоденний догляд, і ваша шкіра буде готова до видалення зайвої рослинності.

Що не можна робити перед епіляцією волосся?