Click to order

Переваги шугарингу: 7 основних плюсів депіляції цукровою пастою

Багато всього вже сказано на цю тему і, незважаючи на те, що шугаринг набув великої популярності, і немає дівчини, яка жодного разу б не чула про солодку процедуру, питання про переваги шугарингу, як і раніше, актуальне. Є дівчата, які ніяк не можуть відійти від звичної бритви і сумніваються, а чи варто? І для нас ця відповідь очевидна, звичайно - "Так!". Дівчата, зберігайте собі пост, як пам'ятку для клієнта ❤️

Переваги шугарингу порівняно з іншими
способами депіляції

Шугаринг дає змогу економити нам найголовніше - час і гроші. На гоління в зоні бікіні, ніг і під пахвами у жінки, яка стежить за собою, щодня витрачається не менше 5 хвилин. На видалення волосся цукровою пастою в цих зонах у досвідченого майстра піде близько півгодини. Витративши всього 30 хвилин, можна на три-чотири тижні забути про небажане волосся і не мучитися від подразнення від верстата або епілятора.

Економія часу та грошей

Видалення волосся цукровою пастою - найекологічно чистіша процедура. У складі цукрової пасти Velvet тільки натуральні інгредієнти - тростинний цукор, лимонний сік і вода. У ній немає штучних ароматизаторів та ароматизаторів, тому вона не викликає алергічних реакцій. До речі, на смак паста для шугарингу дуже схожа на мед

Екологічно чиста процедура

Давайте подивимося в очі правді. Хто з нас не хоче виглядати сексапільніше і привабливіше? Ідеальна гладенька шкіра притягує погляд, породжує бажання торкатися, викликає найпозитивніші емоції під час інтимної близькості та дасть змогу почуватися бажаною і чарівною.

Ідеальна гладенька шкіра

Мінімальна травматичність під час видалення волосся цукровою пастою Velvet гарантована, що є незаперечною перевагою. Шугаринг унеможливлює термічне пошкодження шкіри, а вихід волосини відбувається в напрямку росту волосся. На відміну від епілятора і воску, які обривають волоски і залишають "пеньки", м'яка і пластична паста подарує вам ідеально гладку шовковисту шкіру. Під час процедури може з'явиться легке почервоніння, яке минає, як правило, через кілька хвилин. Використання цукрової пасти для видалення волосся не протипоказане навіть у разі куперозу і варикозу.

Безпека

Як додатковий бонус під час процедури, цукор видаляє всі відмерлі клітини. А засоби після депіляції зволожують шкіру і запобігають вростанню волосся.

Видаляє відмерлі клітини

Один з головних плюсів після регулярних процедур шугарингу - волосся росте набагато повільніше і стає тоншим, завдяки тому, що паста Velvet щільно охоплює волоски і видаляє повністю. Кваліфікований майстер шугарингу зведе ймовірність врослого волосся до мінімуму.

Зменшення росту волосся

На відміну від воскової депіляції після закінчення процедури на шкірі не залишається відчуття липкості - залишки цукрової пасти після процедури легко видаляються простою водою.

Не залишається відчуття липкості на шкірі