Click to order

Процедура цукрової депіляції безпечна й ефективна. Але через індивідуальні особливості шкіри, гормональні зміни і неправильний домашній догляд після шугарингу іноді залишаються врослі волоски. Позбутися їх легко, якщо підібрати правильні засоби для догляду за шкірою.

Засоби від врослого волосся

Velvet представив найкращі засоби проти врослих волосків, а саме:
  • Скраби - це чудовий засіб проти вростання волосся. Вони допомагають швидко вирішити проблему вростання волосся, оскільки м'яко відлущують ороговілі мертві клітини та оновлюють шкіру. Скраби не використовують під час лікування вростання, якщо є гнійні запалення на шкірі з врослим волоссям.
  • Лосьйони для лікування шкіри від вростання волосся. Ці засоби за допомогою AHA-кислот і сечовини дбайливо руйнують білкові сполуки між ороговілими клітинами шкіри, позбавляючи врослого волосся, а також кислоти зволожують і освітлюють шкіру. Додаткові компоненти у вигляді гіалуронової кислоти і зеленого чаю діють як антиоксиданти і подовжують молодість шкіри.
  • Гелі для лікування шкіри після вростання. Вони можуть використовуватися на шкірі з гнійним запаленням. Прибираю пігментацію, розсмоктують рубці та шрами, освітлюють, регенерують. Таким чином, вросле волосся вибирається на поверхню, шкіра стає гладкою і шовковистою.
  • Інгібітори. Вони роблять волосся тоншим, уповільнюють його ріст і додатково заспокоюють шкіру після процедури шугарингу.
  • Сироватки для лікування вростання. Запускають у шкірі систему саморегенерації, прибирають запалення. Працюють завдяки АНА-кислотам, ензимам і пептидам. Відновлюють молодість і красу шкіри. Це найкращий засіб від застарілого вростання.
Замовити та купити косметику для боротьби з врослими волосками ви можете в інтернет-магазині Velvet-spa.com.ua. Ми гарантуємо бездоганну якість своєї продукції та висококласний результат після її використання.

Засоби Velvet проти вростання волосся