Click to order

Шугаринг під час вагітності

На порядку денному у нас цікаве і в той же час делікатне питання: "Чи можна вагітним робити шугаринг?". Переживання з цього приводу цілком зрозумілі, тож давайте розберемо цю животрепетну тему.
Для початку клієнтка повинна проконсультуватися з лікарем на предмет патологій. Якщо таких немає, то шугаринг можна спокійно проводити. Щоб процедура проходила максимально комфортно, бажано почати робити її ще до вагітності. Для того, щоб організм адаптувався до болю і неприємних відчуттів, і під час вагітності шугаринг проходитиме набагато легше.

Давайте розберемося, чому саме шугаринг найкращий метод депіляції під час вагітності?
 • Екологічний. Цукрова паста складається тільки з натуральних інгредієнтів;
 • Гіпоалергенний. Після видалення волосся цукровою пастою алергічних реакцій практично не буває;
 • Найменш болючий. Відчуття дискомфорту під час шугарингу, порівняно з іншими видами епіляції (воском або ж епілятором), набагато менше;
 • Менш травматичний. Немає небезпеки опіків або пошкоджень шкіри (цукрова паста захоплює тільки волоски, не знімаючи верхній шар шкіри).
  Під час самої процедури потрібно стежити за самопочуттям клієнтки, якщо виникає навіть нездужання процедуру потрібно відразу припинити!

Переваги шугарингу під час вагітності

Вагітність вносить поправки в процедуру шугарингу:
1. У жодному разі не можна проводити депіляцію, якщо у вагітної клієнтки є підозра на гіпертонус (скорочення м'язів матки, що з'являються в різних її ділянках).
2. З лікарем обов'язково має бути узгоджена і схвалена ця процедура.
3. Не можна використовувати будь-які знеболювальні засоби (креми, спреї).
4. Не можна повертати вагітних на живіт. За можливості, також потрібно максимально скоротити час лежання на спині. Ідеальне положення на боці, можна запропонувати згорнуті валики з рушників для комфорту
5. Якщо клієнтка вперше прийшла на шугаринг і у неї 1 триместр вагітності, варто відкласти процедуру до 2 або 3 триместру. (Не забуваємо, що забрите волосся гірше піддається шугарингу. І що ми можемо отримати? Правильно, досить болючу процедуру, а це несе ризик малюкові).
6. Депіляція під час вагітності категорично протипоказана за будь-яких ускладнень: токсикоз, хронічні захворювання і навіть погане самопочуття.

  Протипоказання до депіляції для вагітних

  Ви можете спокійно робити шугаринг під час вагітності, якщо:
  • є дозвіл лікаря-гінеколога;
  • немає протипоказань;
  • немає ускладнень під час вагітності;
  • нормальний больовий поріг;
  • немає гіпертонусу матки;
  • клієнтка не на 3-му або 7-му місяці вагітності (якщо ви новачок);
  • клієнтка раніше робила шугаринг або депіляцію воском.
  Мене часто запитують, чи беру я на депіляцію вагітних. Так, звичайно беру! Я працюю з клієнтками і на 1 триместрі, і на останньому. Зрозумійте, чим вищий ваш досвід, тим вища якість Вашої процедури, шугаринг проходить більш безболісно і швидше, це те що потрібно для епіляції вагітної клієнтки!

  Звичайно, для майстра-початківця брати після верстата... ризиковано! Дівчата, не поспішайте відмовляти всім вагітним, оцінюйте свої навички реально! Якщо немає протипоказань, не бійтеся! Адже що може бути кращим за щиру посмішку, подяку, задоволеного і щасливого клієнта, тим паче в такому чудовому становищі?
  Дівчата, поділіться зі мною, Ви берете вагітних клієнток чи відмовляєте в послузі?

  Показання

  Відгуки та коментарі про процедуру
  • Так, у мене було вже дві дівчинки вагітні, і спочатку було так страшно, боялася нашкодити малюкові, боялася зробити боляче, постійно переживала про комфорт клієнтки. Але потім одразу ж зрозуміла, що тут немає нічого страшного, головне налагодити контакт, і все буде добре. Коли до мене записувалася друга дівчинка я вже з легкістю їй відповідала і знала, що потрібно робити. Тому не варто боятися потрібно розвиватися і робити свою роботу якісно. І все вийде. Я з радістю приймаю вагітних і роблю все, щоб їм було комфортно.
   Анна
   Майстер-депіляції
  • Беру, якщо немає протипоказань, то чому б ні?) Я навіть на навчанні працювала з моделлю, яка була на 36-му тижні вагітності) Бойове хрещення, так би мовити))) за останній рік у мене було 9 вагітних клієнток, і тільки 3 з них після 6-го місяця перестали ходити (лікар заборонив). Особливості в роботі, звісно ж, є, до того ж іноді процедура затягується на довго, але я їх усіх люблю і працювати весело, особливо коли в животику малюки танці влаштовують. Так мило, так цікаво ))) Ось до речі з приводу болю під час процедури, помітила, що 5-й і 6-й місяць найскладніші, після 7-го вже як по маслу: лежать, базікають, сміються. То їм лоскотно, то малюк тисне на сечовий міхур і потрібно терміново бігти )))
   Лана
   Майстер-шугарингу
  • Я чула від майстра з шугарингу, що вона робила процедуру депіляції. Я думаю, що можна робити до місяця 8 вагітності, а на 9 не бажано.
   Анна
  • І я беру якщо лікар схвалить🤗 сама недавно була в такому положенні 🤪 . Але не могла робити собі тому що якось все загострилося дуже все відчувала 🙄 . Але після пологового будинку швидко все зробила і все ок😁. А дівчаткам моїм пузатикам було норм на процедурі, навіть одна дівчинка мені стукала коли руку я клала на пузик🤗😁😁 ...
   Анна Загорнова
   Майстер цукрової депіляції