Click to order

Як зробити шугаринг у домашніх умовах?

Багато дівчат задавалися питанням, а чи можна зробити цукрову депіляцію вдома...? Відповім правду - можливо! Однак, щоб процедура домашнього шугарингу не принесла замість очікуваного результату болісних відчуттів вам і неприємних наслідків вашій шкірі, слід дотримуватися кількох простих правил. Але, давайте по-порядку...

Як правильно робити цукрову депіляцію? Робимо шугаринг удома

Дівчата, важливо розуміти, що я зараз не буду говорити про рецепт цукрової пасти для депіляції або секрет добування карамелі для шугарингу в домашніх умовах. Я хочу вам розповісти, як легко і просто зробити шугаринг вдома, користуючись тільки якісною професійною косметикою ТМ "Velvet".

Перш, ніж робити процедуру депіляції в домашніх умовах, ми повинні добре очистити шкіру. Це робиться для того, щоб прибрати жир, піт, бруд і все те, що утворилося і накопичилося на шкірних покривах за день. Існує думка, що очистити шкіру вдома можна доступними підручними засобами - хлоргексидином або тоніком для обличчя. Можливо, вони і вбивають бактерії та очищають шкіру від жиру, але точно не готують її до процедури шугарингу.

1

Етапи підготовки шкіри до шугарингу

 1. Гарне відкриття пір - (для того, щоб волосок з легкість витягувався з волосяного мішечка, а сама процедура депіляції не призвела до обламування волосків через щільно закриті пори);
 2. Антисептичний ефект - (добре, якщо в засобі для депіляції містяться нанокластери срібла - це подвоїть ефект). Будь-які спиртовмісні засоби "до депіляції" можуть залишити на шкірі відчуття печіння і щільно закрити пори (тому, використовуйте перед шугарингом тільки щадне очищення);
 3. Заморожування і знеболювання - (щоб зробити процедуру шугаринга більш приємною);
 4. Зволоження та живлення шкіри - (сприяють швидкій регенерації клітин і мінімізують травматизм епідермісу під час депіляції в домашніх умовах).
Не зважаючи на те, що виконується процедура шугарингу вдома, раджу користуватися тільки професійною косметикою від перевіреного виробника, яка здатна правильно підготувати шкіру до депіляції і не заподіяти вам шкоди. Кріо-молочко до депіляції від Вельвет виконає всі ці функції в одне нанесення, а до того ж ще й приємно пахне ❤️ Шкіра, очищена від бруду і пилу, але суха і зневоднена!

Маючи досвід роботи з сухою шкірою, я розумію, що мені буде не комфортно працювати з цукровою пастою, в процесі шугарингу вона буде сильно забиватися мертвими клітинами і втрачати свою еластичність. Я витрачу багато пасти і не отримаю хорошого результату.

☝ Тому, ніжки я буду скрабувати Жорстким скрабом для тіла проти вростання "Шовк-крем". Радує, що скраб не потрібно змивати!

Після скрабування, на шкірі, залишилися крупиці, і злегка відчувається невелика вологість. Щоб паста для шугарингу добре клеїлася до волосинок і не залипала, буду використовувати спеціальну пудру для депіляції - вона легка, дрібнодисперсна і не буде забивати пасту. Пудра виконує три важливі функції: адегезію, абсорбацію і протекцію.

2
Хтось бодяжить, варить її вдома, хтось купує готову. Я віддаю перевагу професійній пасті. Якщо ви хочете отримати гідний результат, ні про яку "самоварку" не може бути й мови. Рідко хто з милих дам "добував" потрібний продукт з домашньої каструльки з першого разу, але синці і вростання волосся стали їхньою платою за "економію" на шугарингу "по-домашньому".

Ми говоритимемо тільки про професійну цукрової пасти, наприклад про Velvet. Не випадково, професійна паста для епіляції ділиться на види (багато що залежить від щільності пасти). А тепер давайте приступимо до роботи!
 1. Пасту з баночки я вилучаю тільки спеціальним шпателем - так я буду впевнена, що паста не зацукрується через те, що я набираю її руками, а процедура буде на 100% гігієнічною.
  Отже, дістаємо металевим шпателем шматочок пасти з баночки і наносимо на шкіру проти росту волосся (повторюємо нанесення 5-7 разів), потім різкими ритмічними рухами зриваємо пасту у напрямку росту волосся. Продовжуємо цю маніпуляцію на шкірі доти, доки не приберемо всі волоски на шкірі ніг.
 2. Можливий і інший варіант роботи - можемо замість шпателя працювати своїми ручками (мануальна техніка роботи з цукровою пастою). Під час роботи мануальною технікою з цукровою пастою навіть у домашніх умовах бажано використовувати спеціальні рукавички (нітрилові або вінілові).
 3. Одягаємо рукавички, беремо невеликий шматочок складу для шугаринга і наносимо проти росту волосся, зриваємо ж цукрову пасту по росту волосся.
 4. Після закінчення роботи, щоб зняти подразнення і заспокоїти шкіру, наносимо на тіло засіб після депіляції Флюїд-молочко. Цей засіб закриває пори (щоб у них не потрапили бактерії), заспокоює, зволожує, живить шкіру, забезпечуючи 100 % комплексний догляд після депіляції.
  Ось і все, шугаринг ніг зроблений легко і просто, в домашніх умовах на УРА : )

Розберемося тепер із пастою для шугарингу