Click to order

Ідеальні рукавички для шугарингу

На цю тему вже написано мільйон постів, і всі прекрасно знають, що - НІТРИЛОВІ рукавички (розмір XS для майстра з маленькою рукою або S для власниць довгих пальчиків), а якщо немає нітрилових, то на крайній випадок підійдуть ВІНІЛОВІ (але розмір S або M, оскільки ці рукавички взагалі не тягнуться).
У цьому пості я хочу розповісти про те, що рукавички можуть не тільки захищати майстра, а й нашкодити його здоров'ю!

Погані рукавички здатні викликати:
▶️ алергію,
▶️ дерматити,
▶️ екзему.


Як вибрати рукавички для шугарингу?

Обережно, найбільш алергенні - це латексні рукавички (через їхню натуральність!). Натуральний латекс складається з волокна каучукового дерева і є сильним алергеном!

Латексні рукавички

Нітрилові рукавички складаються з НАФТИ (синтетичного каучуку - вони менш алергенні, але здатні викликати контактний дерматит!

Нітрилові

Вінілові рукавички для шугарингу, вироблені з ПВХ - полівінілхлориду, недовговічної і досить шкідливої речовини. Ці рукавички дешеві, але мають один важливий недолік: легку проникність для будь-яких білків (зокрема білків крові) і мікроорганізмів, що не дає змоги використовувати їх навіть для короткочасної роботи з тілом клієнта.

Вінілові рукавички

Пудра, яку додають у середину рукавичок, є найсильнішим абсорбентом, що притягує та утримує білки й мікроорганізми. Таким чином, вона є джерелом інфекційної небезпеки, і посилює алергічну дію натурального латексу на шкіру. Численні дослідження показали значну роль пудри у виникненні алергічних реакцій і жахливих дерматитів.

Обережно - ПРИСИПКА!

➡️ Кілька фото з чемпіонату з шугарингу (рукавички в справі)

  1. Рукавички для шугарингу мають бути якісні (на жаль, це слово не поєднується зі словом - дешеві). Я завжди у своїй роботі одягаю під рукавички - бамбукові підрукавички - щоб мінімізувати контакт шкіри з латексом, вінілом, нітрилом. До речі, потіння руки йде в підрукавичку і назавжди Вас покине відчуття, коли тягнутися пальці в рукавичці. Підрукавички - це MUST HAVE кожного майстра шугарингу!
  2. Ще мій вибір у підборі рукавичок падає на неопудрені рукавички, користуюся присипкою тільки в крайніх випадках. Користуюся присипкою якщо вже сильно спітніли пальчики, промакую їх у суху серветку і злегка припудрюю пудрою від Velvet – абсолютно гипоаллергенный состав с минеральным комплексом, специально был разработан для работы с деликатной кожей и имеет антибактериальный состав, что дополнительно защищает мои руки.
  3. Абсолютно гіпоалергенний склад з мінеральним комплексом, спеціально був розроблений для роботи з делікатною шкірою та має антибактеріальний склад, що додатково захищає мої руки.
    У моєму робочому кабінеті приблизно 8-10 видів різних рукавичок (склад, розмір і колір) - цим своїм багатством я ділюся з учнями на курсах. Ми вибираємо зручну пару собі на руку - тестуємо, обговорюємо їх і вибираємо собі улюбленців для якісної роботи.

Висновки