Click to order

Міфи про шугаринг

Усі ми дуже любимо шугаринг, а особливо відчуття та емоції, які він дарує після процедури. Згадайте це відчуття окриленості, комфорту і впевненості в собі від ідеально гладкої шкіри. І ще звісно ж дуже тішить усвідомлення того, що поява волосків не очікується ще найближчі 2 тижні. Але разом з тим, як шугаринг починав входити в наше життя, з'являлися і міфи. Міфи, які зупиняли і продовжують зупиняти багатьох дівчат зі знайомством із "солодкою процедурою", і повертають назад до вже такої звичної і зрозумілої бритви. У цьому пості я розповім правду про 2 найпопулярніші міфи, летс гоу ⬇️

Давайте на чистоту, ми говоримо про видалення волосини з корінням і, звісно ж, назвати процедуру релаксувальним масажем не можна. Важливу роль у відчуттях клієнта під час процедури відіграє - рівень больового порогу клієнта і вміння майстра. Так, під час шугарингу відчуваються хворобливі відчуття, але завдяки тому, що волосся видаляється за ростом, вони зводяться до мінімуму, це скоріше терпимий дискомфорт, якого точно не варто боятися...

Ну а для тих, кому зовсім не під силу під час процедури, на порятунок прийдуть знеболювальні косметичні та медичні засоби, яких на ринку предостатньо.

МІФ 1 - "Це дуже боляче"


Часте явище, коли дівчата, прочитавши статтю в інтернеті та подивившись відео в Ютубі, вирішують, що Шугаринг - це дитяча забава. "Що в цьому складного? Зараз сама наварю собі пасти і зроблю шугаринг". Ось тільки зворотний бік цієї забави - це: опіки, синці, частково видалене волосся, ну а про відчуття вже взагалі мовчу. Після такого "супер" досвіду ви або ставите на Шугарингу клеймо Г****, або звертаєтеся до фахівця і радієте життю.

Шугаринг, як і будь-яка інша професія, вимагає певних навичок, умінь і знань.

☝️ Майстри на те й майстри, що вони пройшли навчання, займаються підвищенням кваліфікації, відвідують семінари та конференції, беруть участь у чемпіонатах, і постійно підвищують рівень своєї майстерності, щоб надалі провести для вас процедуру якнайкраще.

МІФ 2 - "Дитяча забава"