Click to order

ТОП-5 помилок майстрів-початківців шугарингу

На даному етапі у своїй кар'єрі - я більшу кількість часу віддаю викладанню. За тиждень з нашого навчального центру може вийти від 3 до 10 спеціалістів (в різних напрямках індустрії краси) і я помічаю безліч помилок, які роблять наші новачки в процесі власного становлення як майстра. У цьому пості я розберу ТОП 5 помилок і допоможу Вам не наступати на ті самі граблі, що до Вас мільйон разів уже хтось наступав.
1️⃣ Низькі (смішні) ціни - часом Ви так низько оцінюєте свій час і роботу, що Вас стає просто по-людськи шкода! Шкода Ваші пальчики, спину і час, який Ви б могли провести з сім'єю! Як можна за ідеально зроблені забриті і первинні ніжки з 3-x міліметровою щетиною брати з клієнта 100 грн.????

▶️ Порада: ставте адекватно ціну - Ви маєте розуміти, що низько оцінювати себе в жодному разі не можна, тому що клієнт може у своїй свідомості знецінити вашу працю і послугу загалом, а потім Ви не зможете морально та з етичних міркувань, з цих клієнтів брати адекватні гроші за свої послуги. Низькі ціни - насторожують... мене так точно (Порше за ціною Ланоса - скоріше викликає питання, ніж бажання його придбати).

Низькі (смішні) ціни

2️⃣ Я часто чую фразу: "Я коштую дорожче, ця процедура коштує більше!" Хоч я і писала вище про адекватну ціну, але не варто забувати, що у вашому місті, районі є ще інші майстри (досвідченіші й успішніші), що надають подібні послуги. Ви можете бути не єдиним майстром з даною послугою, але можете стати кращим (про це я розповім в пості "Як стати кращим майстром в своєму місті") ще раз нагадаю, адекватна ціна Вашим послугам допоможе міцно закріпитися в серцях і гаманцях Ваших клієнтів).

▶️ Порада: перш ніж ставити "ціни - космос", потрібно об'єктивно розглянути свою роботу і всю конкуренцію на ринку цих послуг. Знайте ціну своєї роботи, але будьте щедрі на акції та подарунки (про це теж розповім в одному з постів), а також оцінюйте фінансову ситуацію у Вашому місті (районі). Прагнете заробляти більше - ростіть самі, а клієнти це обов'язково оцінять і все піде тип-топ.

Завищена самооцінка і вигаданий попит на цю послугу

3️⃣ Відсутність розуміння чого Ви хочете від нової солодкої професії - хочу і гроші хороші в кишені мати, і працювати не хочу (1-н клієнт на день і 1000 грн. в кишені) - ні, мої дорогі, шугаринг - це те мистецтво, де перший рік потрібно буде пахати! У прямому сенсі цього слова - стояти на ногах 5-9 годин (ще й не зовсім у зручній позі ЗЮ), спати по 4-5 годин - увесь інший час шукати на просторах Інтернету клієнтів, потрібну інформацію про шугаринг і розміщувати рекламні оголошення про себе і т.д. І тільки пройшовши цей шлях - досягаєш розуміння й успіху. Запитайте себе чесно, чи потрібно тобі це? Може варто вміти робити собі шугаринг і заощаджувати пристойну суму грошей на процедуру щомісяця (теж хороший варіант), а чайові від подружок приємний бонус до твоїх "солодких" умінь.

▶️ Порада: перед тим як іти на курси - подумайте, чи буде це основний заробіток або хобі - поставте перед собою правильні цілі, а я як тренер Вам допоможу розібратися в них і домогтися успіху - ГАРАНТУЮ!

Відсутність розуміння чого Ви хочете від своєї професії

4️⃣ Помилка майстра шугарингу №4 - економія на якісних матеріалах і всьому необхідному для хорошої роботи (відсутність кушетки, потрібного освітлення і професійної пасти). Часто зустрічаю таку ситуацію у "новачків" - поки у мене мало клієнтів і мало грошей у кишені - буду варити пасту (клієнти все одно нічого не розуміють, а я навчуся на самоварці і потім обов'язково почну купувати проф. продукт). Абсолютно помилкова думка!

▶️ Запам'ятайте: майстер, що економить на клієнті, залишиться без клієнта, який, своєю чергою, заощадить на цьому горе-майстрі! Замкнуте коло! Любіть своїх клієнтів, балуйте їх професійними смаколиками, любіть себе - працюйте тільки в рукавичках і на правильній кушетці.

Економія на якісних матеріалах і всьому необхідному для хорошої роботи

5️⃣ Дівчата, найголовніше ➡️
 • Виберіть собі хороший навчальний центр, кваліфікованого майстра-технолога, що поведе Вас у професію.
   Одразу кажіть - НІ! Косметологу "на дому", що навчає і не видає дипломи в підсумку - на словах обіцяє, на практиці не вчить!
  • Говоріть - голосно - НІ! Всім тим, людям, що Вам кажуть, що Ви бездарні і ні чого у Вас не вийде (якщо це не хитрість досвідченого тренера - маленький психологічний хід).
  • Сміливо йдіть з навчання, якщо Вам не дають практичних відпрацювань на моделях, не розповідають у чому різниця між стерилізацією і дезінфекцією, економлять на рукавичках (просять їх помити в туалеті і працювати далі).
  Порада: читайте відгуки, обирайте тренера через офіційні сайти, рекомендації перевірених спеціалістів і найголовніше - прислухайтеся до свого внутрішнього голосу. Гарантую - якщо зробите висновки з усього перерахованого вище - з Вас вийде хороший майстер "солодкої" справи!
  Дерзайте ❤️

  Выбор учебного центра