Click to order

Кому не можна робити шугаринг? Протипоказання до процедури

Шугаринг - це процедура від Бога! Цукрова паста не викликає алергію, очищає шкіру від відмерлих клітин і не прогріває шкіру. Шугаринг абсолютно безпечний, тому в нього мало протипоказань. Його роблять і вагітні, і ті, що годують, і підлітки. Розповім про ті деякі випадки, коли від процедури краще утриматися.
  • Не можна робити шугаринг, якщо на шкірі є рани, опіки, алергічні реакції (висип, свербіж, висипання). Якщо клієнт прийшов із таким "сюрпризом", відправляйте його додому.
  • Не робимо шугаринг над верхньою губою, якщо у людини герпес. У цьому випадку категорично заборонено травмувати шкіру! Плюс це негігієнічно.
  • Заборонено робити шугаринг у зоні поширення пухлини при онкозахворюваннях. У мене була клієнтка з пухлиною в грудях. З дозволу онколога я робила їй шугаринг у зоні бікіні та ноги.
  • Не робимо шугаринг, якщо клієнт страждає на епілепсію, оскільки болісні відчуття можуть спричинити напад. Рекомендую обов'язково включити питання про наявність цього захворювання в карту клієнта.
  • Шугаринг не рекомендують робити при цукровому діабеті, але розповім історію з особистого досвіду. Працюю я з клієнткою близько двох років. І після чергової процедури вона мені видає: "Таня, я вас обожнюю! Дякую за класний результат! А то всі мене бояться, не беруть ні на манікюр, ні на педикюр..." І тут Таня, яка блідне, тремтячим голосом запитує: "А що у вас?" Клієнтка відповіла, що в неї цукровий діабет. Фух. Протягом 2 років ми шугарили їй усі зони - і все було OK. Так що все залежить від ступеня діабету і рук майстра. Головне завдання - не травмувати шкіру клієнта, оскільки у діабетиків погано йде відновлення і загоєння. Працюємо ніжно, чуйно і делікатно.

Протипоказання до шугарингу

Ось і всі обмеження. В інших випадках - зелене світло. Також хочу нагадати, що алергічні реакції можуть виникнути на несертифіковані засоби до/після депіляції. А неякісною пастою або "самоваркою" ви можете обпекти клієнта, поламати волосся і викликати вростання. Тому, колеги, не користуйтеся дурницями.