Click to order

Розрив шкіри під час шугарингу: помилка майстра чи проблеми зі здоров'ям у клієнта?

У будь-якого професіонала можуть трапитися непередбачувані обставини, що призводять до ускладнень після шугарингу. І необов'язково майстер став причиною розривів шкірного покриву. Якщо порвалася шкіра під час шугарингу, це може свідчити як про помилки майстра, так і про наявність проблем зі здоров'ям у клієнта. У будь-якому разі майстер зобов'язаний припинити процедуру і надати клієнту першу допомогу. У 82-92% випадків проблема спостерігається під час роботи бандажної техніки.
Причиною можуть стати неправильно підібрані матеріали для шугаринга або порушення техніки проведення процедури!
 • Неправильна підготовка процедури. перед епіляцією зону обробки потрібно підготувати спеціальними засобами. засобами шугарингу - змастити лосьйоном до депіляції, присипати спеціальною пудрою (ніякої дитячої присипки).
 • Відрив. Наноситься паста проти росту волосся. Перед зняттям бандажної смуги її потрібно акуратно пригладити і притиснути. Рекомендую: відрив робити миттєво вже по росту волосся.
 • Багаторазова обробка ділянки. Як уже писала, золоте правило шугарингу говорить - не більше 3 разів можна робити відрив на одному й тому самому місці! Кожне наступне видалення бандажа (для депіляції) зриває частинки шкірного покриву.
 • Відсутність розтягування шкіри під час відриву. У процесі зняття бандажної смужки шкіру потрібно злегка притримувати, розтягувати, тоді волоски легше висмикуються з коренем. Якщо техніка порушується, TO після відриву може з'явиться та сама тріщина на шкірі!

Помилки майстра

Розриви з'являються не тільки після неправильних дій майстра. Причини:
 • приймання препаратів;
 • гормональний фон;
 • захворювання, зокрема шкірні;
 • зниження місцевого імунітету;
 • стоншена шкіра, наприклад, через вагітність;
 • у зоні обробки вже був розрив або недавно накладено шов.
А також завжди є ризик пошкодження шкірного покриву в недосвідченого клієнта - таке спостерігається, якщо клієнт, боячись болю, заважає процесу шугарингу, різко смикається, вириває руки майстра і крутиться під час процедури шугарингу. Тоді ми втрачаємо правильну натяжку шкіри й аеродинаміка відриву порушена - у таких випадках розрив неминучий.

Можливі ускладнення у клієнта:
 • проникнення інфекції в рану;
 • пошкоджена шкіра може довго гоїтися, а після цього на ділянці розриву формується шрам.
Негативні наслідки для клієнта:
Залежать ці наслідки від ступеня розриву. У разі просто надриву нічого страшного не станеться, просто потрібно обробити рану і чекати, коли заживе. Якщо розрив істотний, найімовірніше, будуть зашивати і на місці розриву може залишитися шрам.
Проблеми для майстра:
Якщо не дотримуватися заходів гігієни під час процедури, то для майстра шугарингу є ймовірність зараження кров'ю пацієнта. Для цього вона має потрапити на слизову (очі/рта) або в кровотік через мікротравми на шкірі майстра. Звичайно, ризик мінімальний, але він існує!

Проблеми зі здоров'ям клієнта

 1. Заспокойте клієнта. Не панікуйте, ваші дії мають бути впевненими і коректними для цієї ситуації. Проблема може бути несуттєвою, а якщо й серйозна, то паніка з боку пацієнта тільки погіршить ситуацію.
 2. Обробіть ранку. Тут вам знадобиться пудра (кожна лінійка Velvet має пудру у своєму арсеналі). Пудра підсушить можливість виділення крові, а оскільки в її складі є нанокластери золота (Goldy Velvet) і срібла (Juicy Velvet), вона знезаразить, прибере активну кровотечу, плюс стягне і підсушить кров клієнта - рана затягнеться, не буде кровоточити, не буде виділень! Коли кров заспокоїлася слід змастити розрив флюїд-молочком після депіляції Classic Velvet!
 3. Вибачтеся. Принесіть клієнту вибачення, порекомендуйте йому засоби для домашнього використання. Брати з клієнта гроші за невдалу процедуру шугарингу НЕ РАДЮ. Для збереження своєї репутації вам доведеться оплатити витрати на лікування, особливо якщо помилка майстра - моя Вам порада!
Дівчата, в таких ситуаціях потрібно весь час бути на зв'язку з клієнтом. Під час лікування потрібно дзвонити йому, або надсилати СМС, і цікавитися його станом. Клієнт не повинен відчувати себе забутим своїм майстром.


Дії майстра в разі розриву шкіри під час проведення процедури шугарингу

Пам'ятайте! Якщо порвалася шкіра під час шугарингу - це не завжди вина майстра. Іноді це відбувається з вини самого клієнта, який боїться болю і всіляко заважає фахівцеві. У будь-якому разі майстер ШУ повинен зупинитися процедуру і обробити рану.