Click to order
Паста для шугарингу Velvet
СЕРЕДНЯ
М'яка, пластична паста. Щільніша ніж УЛЬТРА М'ЯГКА (ULTRA SOFT). Підходить для роботи на різних зонах (руки, ноги, мишки, бікіні). У роботі досвідчених майстрів - можливий варіант підігріву пасти до температури тіла.
102
грн
Фасування:
150 гр
СЕРЕДНЯ (MIDI):
У лінії паст Velvet Classic має середню щільність. Перед роботою потребує підігріву. Пасту цієї щільності можна підігрівати в мікрохвильовій печі або у воскоплаві. Можливий варіант розігріву пасти в руках майстра перед початком роботи.
Рекомендується:
- для молодих майстрів;
- для майстрів із "теплими" руками;
- для домашнього використання;
- для жорсткого, грубого, забритих волосся.
Одна з найбільш затребуваних паст у лінійці Velvet.
ОПИС
1. Тростинний цукор
2. Вода
3. Лимонний сік
СКЛАД
Цукрова паста Velvet розроблена косметологами Канади для професійного видалення волосся і дбайливого догляду за вашою шкірою.
100% натуральна формула (тростинний цукор, вода і лимонний сік) не містить ароматизаторів, барвників і хімічних добавок. Склад не подразнює шкіру, не викликає її почервоніння після процедури.
Паста глибоко проникає у волосяний фолікул, оточує волосок і захопленням видаляє волосину повністю, не ламаючи її і не залишаючи запальних реакцій і врослого волосся.
Під час проведення процедури депіляції не видаляються живі клітини шкіри, паста обволікає тільки волоски і під час відриву їх видаляє. Також паста виконує функцію легкого пілінгу, прибираючи омертвілі клітини шкіри, що надає їй ніжність і шовковистість.
ПРО ПАСТУ VELVET