Click to order

Як зробити епіляцію в зоні бікіні
менш болючою?

Багато дівчат, які регулярно ходять до свого майстра шугаріна, вже й забули про таку проблему, але для тих, хто тільки збирається або вперше спробував шугаринг глибокого бікіні, або для дівчат з дуже низьким больовим порогом це питання завжди залишається актуальним. Далі, розглянемо як зробити процес епіляції волосся менш болючим.
Процедура "глубокое бикини", мягко говоря, не самая приятная. Но необходимая. И в наших силах сделать ее менее болезненной. Следуя этим советам, Вы сможете снизить неприятные ощущения от эпиляции в зоне бикини:
  1. Обирайте майстра, який працює на професійній косметиці, в лінійці якої завжди є засоби що знижують больові відчуття. ТМ Velvet представляє Кріо-молочко до депіляції з охолоджувальним і знеболювальним ефектом.
  2. Шугаринг найкраще проводити через 2-3 дні після закінчення менструації.
  3. Не вибивайтеся з графіка, зробіть відвідування косметолога регулярним. Пам'ятайте, чим коротші волоски, тим менш болючою буде процедура епіляції, не запускайте себе.
  4. Під час процедури ведіть невимушену бесіду з майстром. Ви відволічетеся від неприємних відчуттів і час пролетить набагато швидше.
  5. Напередодні дня епіляції підготуйте шкіру, обробивши її скрабом ТМ Velvet. Видалення з поверхні мертвих клітин зробить процедуру менш болючою, а також регулярне скрабування позбавить Вас від врослого волосся назавжди.
  6. Якщо майстер приходить до Вас додому - прийміть гарячу ванну хвилин за 30-40 до депіляції, в гарячій воді пори розширюються, і волоски будуть виходити набагато легше і менш болісно.
  7. За годину до епіляції прийміть знеболювальний препарат. Одна таблетка - а відчуття будуть не такими гострими.
  8. Затримуйте дихання. Глибокий вдих знижує біль, видих допомагає розслабитися після ривка.
    Порада для новачків: якщо епіляцію бікіні ти ще не робила, починай з класичного варіанту, щоб зрозуміти, як це відбувається. Глибоке бікіні залиш на наступний раз.

Епіляція без болю: як зробити шугаринг менш болісним?

У багатьох статтях пишуть, що не варто соромитися вихлюпувати свої емоції: кричати, пищати, кашляти, підстрибувати - це, нібито, допомагає розслабитися під час шугарингу. Милі дівчата, пошкодуйте свого майстра, якщо кожна з вас буде так розслаблятися... після другої він уже (((. Тим паче, найчастіше це все награні емоції, показати, які ми ніжні й незаймані в цій зоні. Це у Вас все може бути вперше, і Ви все на піку емоцій, а майстер слухає ці "піки" майже щодня. І набагато більше прихильності і співчуття до Вашого першого разу він проявить, якщо Ви поводитиметеся стримано.