Click to order

На скільки вистачає ефекту після шугарингу?

Людей, які вперше роблять процедуру депіляції цукровою пастою, найчастіше турбує питання щодо того, скільки тримаються результати шугарингу. Однозначної відповіді тут немає, адже в цій ситуації все залежить від безлічі факторів. Але в середньому йдеться про кілька тижнів. Важливо знати, що ефект у вигляді гладкої шкіри триватиме, якщо ви будете використовувати правильний догляд і довірите процедуру досвідченому майстру. Крім того, велике значення має якість пасти та інших засобів, які ви використовуєте.
Щоб точніше знати, на скільки часу вистачає шугарингу, пропонуємо ознайомитися з приблизними термінами для різних зон на нашому обличчі й тілі.
  1. На обличчі. Якщо йдеться про пушкове волосся, то ефект гладкої шкіри тішитиме вас досить довго навіть без додаткового догляду - приблизно 21-30 днів. У випадку з жорстким чорним волоссям цей термін може бути дещо коротшим. Але якщо волосся виростає дуже швидко, то варто звернутися до лікаря. У жінок це може бути ознакою гормонального дисбалансу.
  2. Бікіні. На скільки вистачає шугарингу в зоні бікіні? На цій ділянці тіла, волосся після видалення не росте зазвичай протягом приблизно 12-15 днів. Щоб збільшити цей термін, робіть депіляцію в середині циклу. Якщо йдеться про глибоке бікіні, то в цьому разі шкіра залишається гладкою значно довше - близько трьох тижнів.
  3. Пахви. У цій ділянці відзначається прискорений ріст волосся, тому ефект від шугарингу досить короткий - 7-14 днів.
  4. Ноги. Позбувшись рослинності на ногах за допомогою цукрової пасти, ви зможете насолоджуватися оксамитовою шкірою без волосся протягом щонайменше 20 днів.
  5. Руки. Ця частина тіла теж добре піддається депіляції і є однією з найвигідніших за часом. Після процедури руки залишаються гладкими приблизно 21-31 день.

    Слід зазначити, що вищевказані показники стосуються першого сеансу шугарингу. З кожною наступною маніпуляцією зазначений термін буде систематично збільшуватися.

Тривалість дії шугарингу залежно від ділянки
тіла та обличчя

Щоб волосся після проведеного вдома або в салоні шугарингу не з'явилося занадто швидко, вкрай важливо правильно підготуватися до депіляції. Особливо це стосується довжини волосся. Слідкуйте, щоб вона не була меншою за 2 мм. В іншому разі під час маніпуляції паста просто не зможе захопити волосок. Якщо ж волоски надмірно довгі (понад 1 см), вони можуть ламатися біля самої поверхні, а це теж негативно впливає на ефект від процедури.

Важливо також правильно доглядати за шкірою після видалення волосся. Вашими найкращими друзями мають стати креми, сироватки та гелі, що уповільнюють ріст волосся. З такими помічниками ваша шкіра набагато довше буде гладкою.

Як можна зробити ефект після процедури
тривалішим?

Якщо ви вже орієнтуєтеся, на скільки вистачає шугарингу, саме час дізнатися, скільки пасти потрібно для того, щоб провести депіляцію на певній ділянці тіла. Це особливо важливо для тих жінок, які виконують епіляцію самостійно у себе вдома. Витрати залежать від кількох чинників:
  • щільність продукту;
  • площа оброблюваної зони;
  • ваш досвід.
У середньому, однієї банки пасти, об'єм якої становить 500 мл, вистачить на проведення 8-10 процедур однієї ділянки, наприклад, ніг до коліна. Врахуйте, що велике значення має саме щільність конкретного засобу. Чим вона вища, тим меншою буде витрата. Відповідно, швидше за все ви використовуєте ультрам'яку пасту, яка зазвичай застосовується для виконання цукрової депіляції в бандажній техніці.

Витрата пасти під час виконання цукрової депіляції