Click to order

ТОП-4 засоби для домашнього догляду

Підготувала для вас ТОП засобів для домашнього догляду, лайк мені за старання : )
Почнемо з Лосьйону для тіла він же Body Lotion от Juicy - збільшує тургор (пружність) шкіри, збагачуючи її еластином і колагеном, також у складі присутні протеїни вівса. Ви самі можете помітити, працюючи з клієнтами, у яких шкіра не пружна або є розтяжки, в цьому разі велика ймовірність вростання волосся, і дуже часто ми помічаємо, що волосся вростає саме в розтяжки, в шкіру, яка не пружна і не еластична.
У крему легка текстура, не забиває пори, не залишає жирності і липкого шару.

Під час нанесення на тіло присутній ефект легкого холодку. Часте явище, коли шкіра подразнена після депіляції, він її заспокоює. Дуже маленька витрата через легку текстуру. Особисто я ним користуюся щодня після душу.

Лосьйон для тіла Body Lotion від Juicy


Флюїд молочко - дуже його люблю і вже не раз ви від мене чули, що це хіт продажів ⭐️. Заспокоює шкіру і сприяє процесу регенерації після депіляції. Застосовується як у роботі так і домашньому догляді. Взагалі засіб багатофункціональний і загалом позитивно впливає на шкіру. Дуже часто у нас беруть цей засіб для діток, використовують його під памперс дитині, а також у літній період використовують його як крем після засмаги. У складі є мега крутий компонент - частинки срібла, які мають антибактеріальні властивості. Молочко зволожує, регенерує, живить і очищає шкіру.

Флюїд молочко


Лосьйон від вростання волосся (КРОК №1) - використовуємо коли вже є вростання, присутній ефект колготок, коли вросле волосся видно під шкірою (без нагноєння і запальних реакцій). За допомогою кислот ми омертвляємо ороговілий шар шкіри, також вони зволожують, освітлюють і освіжають шкіру. Лосьйон наносимо після душу на чисте тіло і на абсолютно суху шкіру, щоб не було крапель. Лосьйон не змиваємо, він має вбратися в шкіру. Можна наносити перші два тижні після епіляції, але не на подразнену шкіру, тому що вона має день відновитися після процедури.

Лосьйон від вростання


Жорсткий скраб - застосовується для очищення і підготовки шкіри перед процедурою, а також у домашньому догляді для профілактики запобігання сухості шкіри і вростання. Завдяки сечовині відбувається хімічний вплив - вона розпушує омертвілі клітини шкіри, а також зволожує шкіру і не дає їй пересихати. Скрабувальні ж частинки обкатують те, що сечовина розпушила, і чинять механічний вплив. Незважаючи на те що в складі є багато пом'якшувальних компонентів, які зволожують шкіру, треба пам'ятати, що це насамперед скраб, і якщо після душу ви відчуваєте сухість шкіри, тоді вам на допомогу флюїд, молочко і лосьйон для тіла.

Жорсткий скраб