Click to order

Як напрацювати клієнтську базу в шугарингу з нуля?

Мої перші клієнти і як я їх напрацювала... Усе настільки легко і просто, що цей пост розширить межі Вашої свідомості
  1. З цією темою я стикаюся постійно (спочатку я напрацьовувала клієнтів як майстер шугарингу, потім як навчальний тренер... але вже учнів, а тепер знову клієнтів - тільки для моєї молодої команди фахівців). Тож цей процес постійний, перетікає з однієї фази в іншу - стабільний і творчий
  2. Багато років тому я закінчила курси і завзято з піною біля рота почала розповідати всім своїм знайомим про свої нові вміння і мою корисність у їхньому житті. Я не гребувала розміщувати оголошення (тоді ще на OLX) і цілодобово жила в Однокласниках і ВКонтакте. Я додавала друзів, писала пости (ще сирі й трішки смішні) - одним словом я горіла! Я була зациклена на своїй новій справі (втратила кілька кг. у вазі та сон на додачу - адже вдень працювала, а ночами борознила простори Інтернету).
  3. Не повірите, все вийшло! Спрацювало ВСЕ! "Сарафанне радіо" (клієнти з OLX - передавали мої контакти своїм подругам, соціальні мережі так само давали свої результати, а так як я була у своєму місті першою саме з шугарингом, то й рейтинг Вконтакте був високий, а моя група стала в Гуглі першою з видачі). Можу твердо заявити - те, чого я домоглася, я вигризла своєю працею і завзятістю. Я не буду в цьому пості писати, скільки за цей час я прошла курси підвищень кваліфікації, і як справлялася з невпевненістю в собі та нестачею грошових вкладень у власний бізнес - це пост - про клієнтів, які хочуть бачити біля себе впевненого й кваліфікованого майстра, тож я не лише працювала над рекламою своїх послуг, а й постійно зростала в професійному плані сама.
  4. Клієнти відчувають фальш і нещирість від майстра, його некомпетентність і невміння працювати - тож не випускайте з поля зору свій професійний розвиток і найголовніше моральний. ЛЮДИНА приходить до ЛЮДИНИ і потім тільки отримує ПРОЦЕДУРУ!

Мої перші клієнти в шугарингу

Нові часи нові звичаї - зараз вже немає активної роботи в контакті, але є НОВІ ДУМКИ і новий виток в Інстаграм і Фейсбуці, тому, немає приводів розслаблятися і радіти досягнутому! Все тільки починається ❤️