Click to order

Шугаринг вусиків: рекомендації, як правильно робити цукрову депіляцію верхньої губи

Усі секрети та лайфхаки роботи з цією зоною! Відповідь на питання - Як зробити процедуру над верхньою губою якісно?! Зона обличчя складна тим, що вона належить до гарячих зон, плюс там чутлива, тонка шкіра і водночас вона гормонозалежна. Без паніки, немає зон, з якими я б не навчила вас працювати!
Розглянемо 3 найважливіші етапи в роботі із зоною вусики:

Шугаринг верхньої губи: позбуваємося вусиків швидко і правильно

У зоні обличчя безліч сальних залоз. Які в дуеті із залишками кремів і тональних засобів ускладнюють процедуру шугаринга вусиків. Тому без засобів до депіляції не обійтися! Кожна лінійка Velvet може похвалитися засобами, які полегшать підготовку до процедури! Особливу увагу слід звернути на новинку - гідролат до депіляції, лінійка FunPilation. Він не пересушить, але глибоко очистить, а пробіотик у його складі забезпечує найкращий догляд за шкірою. Після цього на шкіру слід нанести професійну пудру, для кращого зчеплення пасти з волосками.

1-й етап підготовка

Бажано взяти для роботи м'яку пасту. Якщо ви новачок у шугарингу, краще взяти середню пасту і прогріти для стану м'якої, ультрам'якої пасти, щоб вона легко наносилася і добре обволікала волосся! І коли ви відірвете, ви не залипнете. Всі ми знаємо, що залип - це найнеприємніше, що може трапиться з майстром.
При підборі щільності пасти потрібно враховувати:
  • температуру в приміщенні;
  • зону обробки;
  • температуру рук майстра.
    Лінійка Funpilation має у своєму арсеналі якісну м'яку пасту з пробіотиком, яка ідеально підійде для роботи з вусиками.

2-й етап підбір щільності пасти

І ось найвідповідальніший момент - сама процедура! Натяжку важливо здійснювати в 2-і сторони своїми пальцями. Промащувати кожен стібок бажано 5-6 разів, це потрібно для максимально зчеплення пасти з волосками. І, щоб за один відрив вийшло видалити максимум волосків.

Як уникнути перепілінгу? Ловіть хитрість, потрібно поодинокі волоски видаляти одним пальцем.

Тепер розглянемо техніки для роботи в цій зоні:
  1. Бандажна техніка. За допомогою шпателя потрібно нанести тонкий, рівний шар пасти ПРОТИ росту волосся і за допомогою спеціального бандажа (смужок) знімати пасту суворо за ростом і паралельно шкірі.
  2. Шпательна техніка. У цій техніці паста наноситься за допомогою шпателя і видаляється теж ним. Під час роботи такою технікою потрібно підмішувати більш щільну пасту. Правила нанесення і зриву залишаються такими ж. Ця техніка мій фаворит під час шугарингу вусиків.
  3. Мануальна техніка. За цієї техніки паста наноситься і видаляється руками. Оскільки ця зона дуже делікатна і роботу слід проводити дуже акуратною і обережно!
    Як правило, після шугарингу вусиків може з'явитися гіперемія (почервоніння)! Це індивідуальні особливості шкіри клієнта. Почервоніння може триматися від декількох хвилин і до півгодини. Тому якщо клієнт прийшов на кілька зон, то краще почати з обличчя, щоб до кінця процедури почервоніння пройшло, і клієнт пішов максимально задоволений своєю гладкістю і зовнішнім виглядом!


3 етап - процедура