Click to order

Помилки в роботі пастою ultra soft !

5 помилок у роботі пастою ultra soft !
Ви наносите на тіло ультрам'яку пасту. Промазуєте раз, другий, третій, сьомий... а на 23-й не можете відірвати, бо настільки повільно працювали, що паста почала грітися від вашої руки, від температури довкілля і тіла клієнта!

Висновок: при роботі ультрам'якою пастою швидкість - ваш найкращий друг.

❌ Повільність


Ви напевно помічали, що паста ultra soft сильніше прилипає і начебто "в'їдається" в шкіру, коли виходить залип. Вона досить адгезивна, тому ліва допоміжна рука (у шульги - права) має добре натягувати шкіру. Без фіксації паста потрапить у кожну складочку, і утвориться залип.

✅Висновок: правильно натягуємо шкіру і пам'ятаємо, що без натягу клієнту буде набагато болючіше.

❌ Поганий натяг шкіри


Багато майстрів, які вчаться працювати ультрам'якими пастами, не роблять різкий відрив. Через це моментально виникає залип.

✅ Висновок: натяг і різкий відрив - наше все!

❌ Нерізкий відрив


Буває, що під час роботи ультрам'якою пастою майстер ніби розминає грудочку великим пальцем. Тим самим він розігріває пасту, вона починає розтікатися і залипати.

✅ Висновок: потрібно позбавити свою руку зайвих рухів, щоб уникнути розтікання пасти і залипання.

❌ Використовувати великий палець на руці та мимоволі підкручувати пасту

Часто майстри починають працювати пастою ultra soft без підготовки. Нагадаю, що ультрам'які пасти відрізняються залежно від бренду. В одного виробника вони схожі на воду, а в іншого - на середню пасту. Якщо ви зробили неправильний вибір, паста буде залипати. Ви запанікуєте і більше не захочете мати справу з ultra soft.

✅ Висновок: перед купівлею пасти ultra soft порадьтеся з кваліфікованим продавцем. Візьміть невелику баночку для проби. Починайте працювати з ультрам'якою пастою в холодну пору року або коли працюєте з холодними зонами. Для початку підмішуйте її до м'якої пасти 50/50. Поступово додавайте все більше ультрам'якої, щоб рука поступово звикала до консистенції, відчувала нанесення і відрив.

❌ Паніка в роботі