Click to order

Підготовка до скрабування

Улюбленець серед майстрів. Ще 5 років тому про скрабування не йшлося й мови, бо не було професійних засобів, які не потрібно змивати. Зараз є скраби, які не потрібно змивати, їх наносять на шкіру, а спеціальні склади відкривають пори, розщеплюють білкові сполуки між ороговілими клітинами шкіри, тим самим руйнують омертвілі клітинки.
Скрабування дуже добре очищає шкіру, тим самим:
 • не дозволяє пасті швидко забиватися (економія пасти);
 • паста лягатиме не на мертву шкіру, а відразу на чисту (легке схоплювання з волоссям);
 • прибирається плоске вростання (скраб руйнує з'єднання між клітинами, шкіра стає пухкою, і вросле волосся легко виходить);
 • покращує якість процедури;
 • уповільнює ріст волосся. Ця фішка скрабів від Velvet у їхньому складі є компонент - папаїн, який сприяє уповільненню росту волосся. Ще в процесі формування цибулини він її руйнує. У домашньому догляді він теж незамінний.
Чому не бажано скрабуватися вдома непрофесійною косметикою і чому проф скраби можуть нашкодити, якщо клієнт не вміє ними користуватися.
 1. По-перше, це ціла проблема: хтось забув, у когось немає, хтось скрабується непрофесійними скрабами, додаючи соду до свого гелю для душу або ж кави. Ці частинки абсолютно неякісно працюють, особливо якщо в складі є кристалики солі, вони дряпають шкіру, пересушують її і руйнують ліпідну мантію (захисний шар шкіри).
 2. По-друге, навіть професійні засоби можуть нашкодити шкірі. Жорсткі скраби потрібно використовувати не частіше ніж 1 раз на тиждень, якщо ж шкіра дуже суха, потрібно її додатково зволожувати.
  Для шугарингу є спеціальні скраби, виробники на етикетці вказують, що їх не потрібно змивати, що їх використовують перед процедурою (якщо ж це не вказано, уточніть/проконсультуйтесь у виробника, чи можна цей скраб використовувати перед процедурою).
Скрабування перед процедурою - СПА процедура для клієнта. Під час якої поліпшується якість шкіри та ставлення клієнта до майстра. Хороший спосіб познайомити клієнта з продуктом для домашнього догляду. Плюс скрабування - ще й полегшення для майстра: менше сухої шкіри і менше врослого волосся.

Скрабування - знайомство клієнта з продуктом (як правильно використовуватися в домашніх умовах), полегшення роботи для себе, плюс клієнт отримує шкіру оксамитову і шовковисту.

Навіщо потрібен скраб?

Скраб із лінійки Juicy. У ній представлені теж 2 скраби. Містять AHA кислоти і ензими, плюс скраби добре піняться.
 • Скраб "Відродження + уповільнення росту волосся" містить амілосубтилін, підходить для чутливої шкіри. Скраб дрібнодисперсний, у своєму складі має AHA кислоти. Добре працює з пігментацією, зі шкірою, схильною до плоского вростання, і сухою шкірою.
 • Скраб "Оксамитова шкіра та уповільнення росту волосся" може похвалитися у своєму складі папаїном і чарівним запахом. Має більші частинки. Добре піниться. Застосування: спінився, після залишаємо його на 3-5 хвилин, після зчищаємо залишки сухою серветкою проти росту волосся, припудрюємо і починаємо працювати.
 • Скраб із лінійки Goldy. У своєму складі має пептиди та сечовину (яка зволожує, дезінфікує, розпушує та очищає шкіру). Сечовина також бореться з грибковими захворюваннями і якісно зволожує шкіру. Пептиди зі свого боку заповнюють молодість клітин шкіри (підходить для чутливої шкіри, шкіри з пігментацією).
  Амінокислотний скраб - легкий гелевий скраб із нанокластерами золота. За структурою дуже м'який, підходить для чутливої, в'янучої, в'ялої шкіри. Цей скраб підходить для всіх зон тіла. Хитрість цього скрабу в його пудровій основі - на шкірі він залишається у вигляді пудрових частинок (наче пудрова присипка), що дає можливість перед процедурою не пудрити зону клієнта. Наносити його потрібно масажними рухами до повного висихання або вбирання. Зчищати через 2-3 хвилини сухою (не вологою!) серветкою. Волога серветка може скраб знову пропінити, плюс у багатьох моїх клієнтів була алергія навіть на дитячі вологі серветки. Не навантажуйте шкіру клієнта ненатуральними компонентами, користуйтеся тільки сухими серветками. Всі скраби професійні, гіпоалергенні, не містять шкідливих речовин.

Підготовка до процедури скрабування